loader

Açık hava konserlerine özel: Güzellik ipuçları!

Favoriye Ekle
Açık hava konserlerine özel: Güzellik ipuçları!
null

Festivaller, açık hava konserleri... Yaz tüm coşkusu ile devam ederken bizse bu eğlenceli sezon boyunca güzelliğimizin ve stilimizin garanti altında olduğundan emin olmak istiyoruz! Bunun için tüm merak ettiklerini cevapkadık!

1. Ne giymeli?

Rahat ama bir o kadar da şık kıyafetler eğlenceli dakikaları alevlendirmek için ideal! Kot şortlar, beyaz sneakerlar, floral desenli elbiseler, açık ayakkabılar festival sezonunun kilit kıyafetleri.

2. Ne sürmeli?

Doğallığını ön plana çıkaran nude ten makyajları, renkli rujlar, nail artla hareketlendirilmiş tırnaklar moda sever ve eğlenceli yanını ön plana çıkarmana yardımcı olacak. Ağır makyajlardan kaçınarak cildinin hava almasını sağla. Örneğin fondöten yerine BB krem kullanmak akıllıca bir seçim olacak.

3. Ne almalı?

Festival veya konser boyunca güzelliğinin garanti altında olması için yanına alman gereken bazı olmazsa olmazlar var. BB Krem, yarabandı, ıslak mendil... Olmazsa olmazlarını makyaj çantana at ve eğlencenin keyfini doyasıya çıkar.

4. Peki ya saçlar...

Elde etmek istediğimiz, tarz sahibi, gösterişli, rahat, kolay dağılmayacak bir saç. Bunun için örgüler, hacimli at kuyrukları ve dağınık dalgalı saçlar ideal! Saç bakım yağından yardım alaraksa elektriklenmelerin önüne geçmeyi unutma!

İpucu: Saç aksesularını stiline ilave etmek için bu tarz ortamlardan güzeli yok! Havalı saç bantları ve çiçekli taçlar bu sezon oldukça trend.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön