loader

Açık tenliler hangi renk dudak parlatıcılarını kullanmalı?

Favoriye Ekle
Açık tenliler hangi renk dudak parlatıcılarını kullanmalı?

Birçoğumuz özellikle yaz aylarında dudak parlatıcılarını yanımızdan ayırmıyoruz. Hangi ten rengine hangi ruj renklerinin uygun olduğunu açıklayan birçok bilgi olsa da dudak parlatıcıları çok fazla yok. Biz de en sonunda denemeye karar verdik ve açık tenlilerin hangi tonda dudak parlatıcılarını tercih etmeleri gerektiğini netleştirmek istedik. İşte açık ten rengine en uygun dudak parlatıcıları!

1.Şeftali

İşte tam da yaza uygun bir dudak parlatıcısı tonu! Natürel, dumanlı ve renkli göz makyajlarıyla harika uyumlu olan bu tondaki L'Oréal Paris Infaillable Lipgloss - 101 Girl On ile dudakları hem nemli kalır hem de oldukça çekici görünür.

2.Berry

Böğürtlen renginde bir dudak parlatıcısı ile asla kötü görünemezsin! Açık ten rengine uygun bu ton ile sadece bolca maskaradan oluşan sade bir göz makyajını tercih ederek dudaklarını ön plana çıkarabilirsin. Mesela Lancome Juicy Shaker Berry In Love tam sana göre!

3.Pembe altın ışıltılı

İçerisinde altın tonunda ışıltılar bulunan, pembe dudak parlatıcısını plaja giderken ya da sahilde, akşamüstü düzenlenen partilerde tercih edebilirsin. L'Oréal Paris Infaillible Mega Gloss 206 For The Ladies mükemmel bir tercih olabilir.

4.Mercan

Şu sıralar ünlüler dünyasında da çok popüler mercan tondaki parlatıcılar günlük kullanım için harika bir tercih. Özellikle yazı şehirde geçirmek durumundaysan, ofise giderken veya arkadaşlarınla buluşurken mercan tondaki L'Oréal Paris Ruj Extraordinary 204 Tangerine Sonate dudak parlatıcısını kullanabilirsin.

5.Kırmızı ışıltılı

İşte gece davetlerinin yıldızı kırmızı! Açık ten rengine uygun kırmızı tonda, ışıltılı bir dudak parlatıcısı davetler için ideal!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön