loader

Acil yardım: Gündüz görünümünü geceye çevir

Favoriye Ekle
Acil yardım: Gündüz görünümünü geceye çevir

İş sonrasında gideceğin bir davetin var. Eve gitmeye vakit yok. Yenilenmen ve canlanman gerekiyor. Panik yok! Önerilerimizle gündüz makyajını kolayca gece stiline dönüştürebilirsin.

Sıra sende

Taktiklerimizle hem zaman kazanacak, hem de canlanarak gündüzü geceye adapte edebileceksin!

Ten:

Tenin için hali hazırda fondöten ya da BB krem kullanmış olmalısın. Ancak akşama doğru solan tenini canlandırman gerekecek. Bunun için az miktarda toz pudradan yardım alabilirsin. Toz pudrayı fırça yardımıyla yanaklarına ve alnına uygula. Bu işlem, "bütün gün ofisteydim" görünümünü silip süpürecek ve yüzüne canlılık katacak!

Gözler:

Gündüzden kalan göz makyajını, biraz eyeliner yardımıyla şık bir stile dönüştürebilirsin. Eyelinerla önceden kalan çizginin üzerinden geç ve çizgiyi kalınlaştır. Kuyruk eklemeyi de ihmal etme. Eğer gün içinde maskara uyguladıysan ve yoğunluğunda bir azalma olmadıysa, maskaraya tekrar ihtiyacın olmayacak. Eğer uygulamış olduğun maskara yoğun değilse, bir kat daha ekleyebilirsin.

Dudaklar:

Eğer gün içinde kırmızı ya da tonları bir ruj tercih ettiysen, şeffaf bir parlatıcıyı dudaklarının orta noktasına uygulayarak yay ve sofistike bir görünüm elde et. Doğal dudakları seçtiysen, tercihine göre yine kırmızı ruj uygulayabilir veya doğal tonlarda bir parlatıcı sürebilirsin.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön