Adım adım Lea Michele'in Emmy Ödülleri makyajı

Adım adım Lea Michele'in Emmy Ödülleri makyajı

Aktris, şarkıcı ve L'Oréal Paris Güzellik Elçisi Lea Michele, Emmy Ödülleri haftasında bronz güzelliği ile göz kamaştırdı. Glee müzikalinin yıldızı, pürüzsüz ve parlak makyaj stilinde, doğal bronz göz makyajını, böğürtlen rengi dudakları ile tamamladı. Sende Lea'nın hafta sonu makyajını deneyimlemek istersen, senin için hazırladığımız rehberi takip et.

1

Rouge Caresse Ruj 401 Rebel Red

Bu stili, böğürtlen tonlarında bir rujla tamamla. Rujunu uygulamadan önce dudaklarına nazikçe peeling yaparak dudak makyajının kalıcılığını arttır

Rouge Caresse Ruj 401 Rebel Red
HEMEN AL

2

Lumi Magique Fondöten Rose Porcelain

Yüzünün merkezinden başlayıp, dışlara doğru dağıtarak likit fondötenini uygula. Pürüzsüz bir cildin sırrı, az miktarda fondötenle uygulamaya başlayıp, gerektikçe miktarı arttırmak.

Lumi Magique Fondöten Rose Porcelain
HEMEN AL

3

L'ORÉAL PARIS MAKYAJ Color Riche Quad Göz Farı P2 Tresors Caches

Koyu bronz tondaki farını göz kapağının kıvrım yerinden kirpik çizgine doğru sür. Buğulu gözlerine boyut kazandırmak için, gözlerinin iç kısımlarına altın tonlarında göz farı uygula ve mat tonlarında aydınlatıcı bir tonu da kaş kemiğine sür.

L'ORÉAL PARIS MAKYAJ  Color Riche Quad Göz Farı P2 Tresors Caches
HEMEN AL

4

L'ORÉAL PARIS MAKYAJ Lumi Magique Makyaj Altı Baz 0

Primerını parmak uçlarında ısıtarak cildine uygula. Primerınla pürüzsüz bir baz oluştur ve fondöteninin kalıcılığını arttır.

L'ORÉAL PARIS MAKYAJ  Lumi Magique Makyaj Altı Baz 0
HEMEN AL

5

L'Oréal Paris Glam Bronze Pudra 102 Harmon

Bronzerını şakaklarına, yanaklarına ve çene kemiğine geniş bir makyaj fırçası ile uygulayarak doğal bir bronzluk yakala. Hafif bir kontur etkisi yaratmak için bronzerını elmacık kemiklerinin altına da sürmeyi unutma. Keskin çizgileri önlemek için ürünü iyice dağıt.

L'Oréal Paris Glam Bronze Pudra 102 Harmon
HEMEN AL

Gelişmelerden haberdar olun!

ok

Kullanım şartlarını ve koşullarını okudum.