loader

Adriana Lima: Brezilyalı görünümüne zoom yaptık, makyajından ilham aldık

Favoriye Ekle
Adriana Lima: Brezilyalı görünümüne zoom yaptık, makyajından ilham aldık

Brezilyalı melek Adriana Lima'ya Dünya Kupası çerçevesinde bir etkinlikte rastlıyoruz. Hiçbir zaman ğır makyaj yapmasına gerek olmayan Adriana Lima'nın bu hafif yaz makyajını biz çok beğendik. Sen de beğendiysen ve uygulamak istersen adımlarımızı takip et.

Birinci adım:

Adriana'nın hafif makyajı yaz için ideal. İhtiyacına göre BB veya CC krem uygulamak yeterli olacaktır. Sonrasında terleme ve parlamalardan kaçınmak için transparan pudrayı ince bir kat halinde uygula ve bronzlaştırıcı allığı büyük bir fırça yardımıyla sürerek son dokunuşunu yap.

İkinci adım:

Göz makyajında da sade çekiciliği tercih eden Adriana Lima'nın stili için, siyah bir göz kalemine ve gümüş rengi fara ihtiyacın olacak. Öncelikle üst ve alt kirpik diplerinin iç kısmına yumuşak yapılı siyah bir göz kalemi uygula. Ardından alt kirpik diplerine de siyah kalemle dokunuşlar yaparak rengi aplikatör yardımıyla dağıt. Gümüş rengi farı fırça yardımıyla üst kirpik çizgine ve alt kirpik diplerine uygulaya ve iki kat hacimlendirici maskarayla göz makyajını tamamla.

İpucu:

Fırçayı far uygulaması öncesinde ıslatırsan renk daha yoğun görünecektir.

Üçüncü adım:

Dudaklarında doğal ve bebeksi bir görünüm için ruj yerine nemlendirici hafif renk veren lipstickleri tercih edebilirsin. Maybelline Baby Lips bizim favorimiz. Voila! Brezilyalı melek görünümüne artık kavuştun.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön