loader

Adriana Lima'dan, Alessandra Ambrosio'ya: Bronz makyajın ipuçları

Favoriye Ekle
Adriana Lima'dan, Alessandra Ambrosio'ya: Bronz makyajın ipuçları

Yaz aylarında hepimizin istediği sağlıklı ışıltıyı yakalayan bronz bir ten. Kırmızı halıda ünlü yıldızlarsa bronz makyajlarıyla bize ilham oluyor. Birçok ünlü flaşların karşısında dore ışıltılı tenleri ile çıktı! Bu ışıltıyı yakalamak için ihtiyacın olan tek şey ise doğru bir bronzer!

Tatile gitmeden bronz tanrıça gibi görünmek için yapman gerekenler aşağıda...

Doğru bronzerı seç

Cildine sıcaklık katmak ve doğal bir ten görüntüsü elde etmek için, bronzerının normal cilt tonundan yalnızca bir veya iki ton daha koyu olmasına özen göster. Böylece yüzün ve vücudun arasında doğal durmayan bir kontrast yaratmadan istediğin etkiyi yakalayacaksın!

Uygulama zamanı

Geniş ve temiz makyaj fırçanı bronzlaştırıcına sür ve fırçanı hafifçe sağlayarak fazla ürünün uçmasını sala. Ardından ürünü, normalde güneşin yüzünde ilk vurduğu noktalar olan; alnın, burun kemiğin ve çenene uygula.

Dudaklar uyum içinde

Nude ve pembe tonlar ünlülerin bronz ten makyajlarını tamamlamak için yöneldiği dudak makyajı tonları. Sen de aynı etkiyi dudak balmlarında, pembe ışıltılı rujunla veya nude lip glossunla yakalayabilirsin.

Peki ya bakışlar?

Bir iki kat maskara uygulaması gün içinde en doğal etkiyi yakalamanı ve ilgiyi tenindeki bronz ışıltılara çekmeni sağlayacak. Daha iddialı bir seçime yönelmek istersen buğulu bakışlar tercihin olabilir. Göz kaleminle bakışlarını çerçevele ve far fırçanla uyguladığın göz kalemini nazikçe dağıt.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön