loader

Adriana Lima'nın Kusursuz Makyajının Sırları

Favoriye Ekle

Maybelline New York’un güzel yüzü Adriana Lima, çoğu zaman ama özellikle de kırmızı halı görünümlerindeki taze ve kusursuz tarzıyla tüm dikkatleri üzerinde topluyor. Ünlü yıldız kusursuz ten görünümünü tamamlamak için kaşları ile dudaklarını ön plana çıkararak sadeliğin ışıltısını yansıtıyor. Sen de doğru ürünler ve tekniklerle Adriana’nın ışıltısını yakala diye, ünlü yıldızın seçimlerine yakından bakmak istedik.

Kusursuz ten

Adriana Lima'nın Kusursuz Makyajının Sırları_1

Makyaj yaparken cildinin nasıl göründüğü ve nasıl bir his verdiği en önemli noktalardan biridir. Bunun için cilt tonuna ve tipine en uygun fondöteni bulmalı ve uygulamalısın. Bu noktada bizim önerimiz her cilt tipiyle uyum sağlayan Maybelline New York Affinitone fondötenler. Elmacık kemiklerinin üst kısımlarına aydınlatıcı uygulamak ve yanaklarına biraz pembelik katmak da havanı değiştirecek. Eğer Adriana gibi belirgin yüz hatlarına sahip olmak istersen, pratik bir kontur ürünüyle kolayca kontur makyajı yapabilirsin. 

Çarpıcı bakışlar

Adriana Lima'nın Kusursuz Makyajının Sırları_2

Adriana’nın genellikle buğulu göz makyajlarını tercih etmesi, onun güzel mavi gözlerinin daha da ön plana çıkmasını sağlıyor. Zevkine göre bir göz makyajı yapabilmen için kullanabileceğin bir sürü far paleti var. Bizim önerimiz, sevdiğin tonlara sahip bir far paletine yatırım yapman. Güzellik bloggerlarının favorisi olan far paletlerini öğrenmek için buraya tıklayabilirsin. Makyaj uzmanlarına göre mükemmel görünümün gizli silahı kaşlar. Kaşlarını yüzünde bir değerli bir çerçeve olarak görebilirsin.

Kaş rengine uygun bir kaş pomadı kullanarak, kaşlarının arasındaki boşlukları doldurman yeterli olacak. Gözlerine daha da belirginlik katmak istediğin günlerde, sen de Adriana gibi siyah göz kalemine ve hacim veren siyah maskarana güvenebilirsin. Eğer hala hayallerindeki o ultra siyah maskarayı bulamadıysan, Maybelline New York Lash Sensational Intense Black’e bir şans ver deriz. 

Son dokunuş

Adriana Lima'nın Kusursuz Makyajının Sırları_3

Mat, nude tonlarda rujla son dokunuşunu yaptıktan sonra, Adriana gibi ışıltılar saçmaya hazırsın.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler