loader

Ağustos'a özel: Burcuna göre güzellik rehberi!

Favoriye Ekle

Yazın son ayı geldi ve sen güneşe ve denize hala doyamadın! Bizse yazın son haftalarında eğlenceyi senin için maksimuma taşımak istiyoruz! Yıldızlardan rehberlik aldık ve Ağustos ayına özel güzellik rehberini senin için hazırladık!

Koç:

Bu ay senin için fazlasıyla sosyal geçecek. Fazlasıyla koşuşturma ve diğerleri ile etkileşim içinde olacağından makyajına özen göstermen oldukça önemli! Bizim tavsiyemiz kusursuz görünen ten makyajını renkli rujlarınla hareketlendirmen.

Boğa:

Bu ayın anahtar kelimesi senin için: pratiklik. Yoğun geçecek bu ayda görünümünde de pratik çözümlere yönelebilirsin. Doğal tonlarda veya toprak tonlarında bir makyaj senin için ideal.

İkizler:

Bu ay senin için oldukça renkli ve sosyal geçecek. Bunu fırsat bilerek görünümünün de unutulmaz olduğundan emin ol. İddialı makyajlara bürünerek içindeki sosyal kelebeği hayata döndür!

Yengeç:

Bu ay işte, evde, sağlık alanında veya duygusal hayatında mevcut durumunu iyileştirmek önceliğin olacak. Her alanda kendini iyileştirirken, güzellik rutinini neden atlayalım? Eğlenceli metalik bir makyajla görünümünü bir adım öteye taşı.

Aslan:

Bu ay pek çok açıdan kendini son derece güçlü hissedeceksin. Biraz bencil olmanın ve seni mutlu eden şeylere yönelmenin vakti geldi: gününü elinde kokteylinle havuzbaşında geçirebilir ya da kendine spa'da güzel bir gün ayırabilirsin. Son olarak iddialı bir göz veya dudak makyajı ile gücünü vurgula!

Başak

Bu ay özel veya profesyonel hayatındaki stres ön plana çıkarak seni daha düşünceli bir ruh haline büründürebilir. Etrafındaki insanlara güvenmek için ideal bir aydasın. Aşırı stres seni boğmadan kızlarla eğlenceli kızkıza bir akşam organize edebilirsin. Endişelerini kapının dışında bırak ve doğal tonlarda bir makyajla özgüvenini parlatmayı unutma.

Terazi:

Bu ay davetlere katılabilir, sosyal etkinliklerde yer alabilirsin. Yeni şeyler denemekten ve yeni insanlarla tanışmaktan çekinme. Makyajda ise pastel tonları yardımcın olacak!

Akrep:

Bu ay ciddi yanın daha baskın olacak ve insanlar üzerindeki bıraktığın etkiye biraz daha yoğunlaşacaksın. Ciddiyetini biraz olsun kenara bırakmaktan korkma özellikle de konu makyaja geldiğinde! Dumanlı göz makyajı ve nude dudaklar aradığın görünüm olabilir.

Yay:

Ufukta senin için değişimler ve yeni fırsatlar görünüyor. Değişimden kaçmaktansa, olanakları değerlendirmek için harika bir dönemdesin! Teni başlangıçları makyajına da taşı, kusursuz ten makyajını mercan tonlarındaki allık ve rujunla tamamlayarak ışıltını yansıt!

Oğlak:

Bu ay değişim için fırsat kolluyor olabilirsin. Stresten uzak durmak için profesyonel hayatınla özel hayatın arasındaki dengeyi kur. Güzellik görünümünde ise sınırları zorla ve iddialı makyajlara yönel. Yoğun dumanlı göz makyajına ne dersin?

Kova:

Yazın son ayı Kovalar için tamamen ilişkiler ve sosyalleşmek üzerine. Bu zamanı sofistike güzellik stillerine yönelmek için fırsat olarak gör! İçindeki Parizyeni en eforsuz biçimde ortaya çıkarmak için zümrüt tonlarındaki göz makyajlarına yönelirken dudaklarını en yalın halinde bırakmayı dene.

Balık:

Bu ay hayatına şekil verirken çok daha fazla organizesin. Yapılacaklar listen gitgide büyüyor. Disiplinli olmak iyidir ancak abartıya kaçmadığından emin ol. Konu güzellik rutinine geldiğinde ise perspektifini değiştirip yeni şeyler denemenin zamanı geldi de geçiyor bile!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön