loader

Ağustos Ayı Burç Yorumları: Burcunu Neler Bekliyor?

Favoriye Ekle

Hayatımız bizim seçimlerimizle şekillendiği gibi bir o kadar da kontrolümüz dışında akıp gitmeye devam ediyor. Akışta kalabilmek ve anı yakalayabilmek içinse astroloji ve aylık burç yorumları yolumuza ışık tutuyor. Eğer bu ışığın altında Ağustos ayında burçları neler bekliyor öğrenmek istiyorsan, anlatmaya başlıyoruz.

Değişimden ve dönüşümden kaçış yok. Önemli olan kapımıza kadar gelen değişimlere cömertçe kucak açabilmek. 17 Temmuz tarihinde yer değiştiren kadersel ay düğümleri Ağustos ayında hayatımıza yön vermeye devam edecek. Tabii bu ay 16 Ağustos tarihinde gerçekleşecek Yeni Ay ve 31 Ağustos’ta tamamlanacak olan Dolunay’ın etkileri de kendisini fazlasıyla gösterecek. Unutmadan, 23 Temmuz’da girdiğimiz ve 4 Eylül’e kadar devam edecek Venüs retrosu da bizleri birçok noktada uyarmaya devam ediyor. O zaman, Ağustos’ta burçları neler bekliyor yakından bakalım mı? 

2023 Ağustos Ayı Koç Burcu Yorumları

2023 Ağustos Ayı Koç Burcu Yorumları

Temmuz ayı itibarıyla ay düğümleri Koç - Terazi aksına geçti. Bu geçişle birlikte Koç burçlarının hayatında yeni bir süreç başladı ve Ağustos ayı bu süreci en belirgin şekilde göstermeye geliyor. Peki bu ne demek oluyor? Eğer Koç veya yükselen Koç burcuysan, bu ay yeni bir eve taşınabilir, yeni bir işe başlayabilir ya da kariyerine tamamen farklı bir yön verebilirsin. 

Ağustos ayında kendini yeniliklere kapatmamanı ve özellikle ilişkilerinde ketum olmamanı tavsiye ediyoruz. Yazın son ayını dolu dolu geçirmek ve tüm değişimlere ayak uydurmak senin elinde. Bu ay madem değişimler seninle, makyaj stilini de güncellemek istersen Koç Burcu Özellikleri ve Makyaj Önerileri içeriğimize göz atabilirsin! 

 2023 Ağustos Ayı Boğa Burcu Yorumları

2023 Ağustos Ayı Boğa Burcu Yorumları

Ağustos ayı Boğa burcu yorumlarının detaylarına geçmeden önce sana güzel bir haber vermek istiyoruz. Eğer bekar bir Boğa burcuysan bu ay doludizgin bir aşk yaşamaya hazır ol! Aradığın aşkı bulacağın bir Ağustos ayı seni bekliyor. Zaten sevgilisi olan veya evli bir Boğa isen ilişkindeki heyecanın bu ay biraz daha artacağını söyleyebiliriz. 

Aşk ve ikili ilişkilerin yanı sıra kariyer anlamında da hayatında bazı gelişmeler olacak. Biraz durağan geçen iş hayatın sana kendini yetersiz hissettiriyor olabilir. Ancak durum pek sandığın gibi değil. İş konusunu sorun etmeden sosyalleşmeye ve dış görünüşünde değişiklikler yapmaya odaklanabilirsin. Boğa Burcu Özellikleri ve Makyaj Önerileri makalemiz bu konuda sana yardımcı olabilir. 

2023 Ağustos Ayı İkizler Burcu Yorumları

2023 Ağustos Ayı İkizler Burcu Yorumları

Değerli İkizler ve Yükselen İkizler, seni keyifli ve enerjisi yüksek bir Ağustos ayının beklediğini söyleyebiliriz. İş ortamında işlerine odaklanıp ekibinden ve üst düzey yöneticilerinden takdir alabilirsin. Bununla birlikte arkadaş ortamında bu ay parıldıyacağını bilmelisin. Konser, tiyatro veya seramik kursu gibi etkinlere giderek zamanını çok daha verimli geçirebilirsin. 

Bu süreçte cilt bakımını aksatmaman da oldukça önemli. Yaz ayının ruhunu kaybetmeden makyaj konusunda bazı değişikliklere giderek trendlere uygun bir görünüm elde edebilirsin. Bunun için İkizler Burcu Özellikleri ve Makyaj Önerileri içeriğimize bir göz atmanı tavsiye ediyoruz.

2023 Ağustos Ayı Yengeç Burcu Yorumları

2023 Ağustos Ayı Yengeç Burcu Yorumları

Sevgili Yengeç ve Yükselen Yengeç, temmuz ayının senin için gerçek anlamda iyi ve keyifli geçtiğini düşünüyoruz. Ağustos ayı itibarıyla ise biraz daha yoğun ancak çok sıkıcı olmayan günlerin geleceğini belirtelim. Bu noktada işine biraz daha ağırlık vermeni tavsiye edebiliriz. 

İş motivasyonunu artırmak ve sabahları güne daha iyi başlamak için kendine biraz özen göstermek sana iyi gelebilir. Dilersen burcuna uygun makyaj stillerini deneyerek işe giderken çok daha mutlu hissedebilirsin. Bunun için buraya bir içerik bırakıyoruz: Yengeç Burcu Özellikleri ve Makyaj Önerileri

2023 Ağustos Ayı Aslan Burcu Yorumları

2023 Ağustos Ayı Aslan Burcu Yorumları

Öncelikle doğum günün kutlu olsun sevgili Aslan Güneş burcu! Bu ay senin ayın ve bunu nasıl keyifli kılabileceğini bizce şimdiden çok iyi biliyorsun. Kendini şımartmak, biraz dinlenmek ve sosyal yaşantını dinamik hale getirmek için atacağın tüm adımlarda yıldızlar seni destekleyecek. 

“Ağustos ayında Aslan burcunu neler bekliyor?” sorusu daha ay başlamadan bile senin merak ettiğin konular arasındaydı biliyoruz. Ancak hiç endişe etme, bu ay sana bereketiyle ve neşesiyle geliyor. Bunu taçlandırmak için ise Aslan Burcu Özellikleri ve Makyaj Önerileri içeriğimize göz atabilir ve bu ayı en güzel halinle tamamlayabilirsin! 

2023 Ağustos Ayı Başak Burcu Yorumları

2023 Ağustos Ayı Başak Burcu Yorumları

Sevgili Başak veya yükselen Başak, gökyüzü bu ay seni aşk anlamında uyarıyor. Hayatına yeni giren veya girecek olan kişiden emin olamayabilir ve onu nereye koyacağını kestiremediğin bir dönemden geçtiğini hissedebilirsin. Bu süreçte arkadaş kalmak ya da aranızdaki enerjiyi bir üst seviye taşımak tamamen sana bağlı. 

İkili ilişkinin yanı sıra sosyal yaşantında dostlarınla iletişim halinde kalmaya özen gösterebilir ve biraz onlara zaman ayırabilirsin. Dilersen Başak Burcu Özellikleri ve Makyaj Önerileri içeriğimizden yardım alarak hazırlanabilir ve arkadaşlarınla kahve ya da yemek gibi etkinlikler düzenleyebilirsin. 

2023 Ağustos Ayı Terazi Burcu Yorumları

2023 Ağustos Ayı Terazi Burcu Yorumları

Pek saygıdeğer Güneş/Yükselen Terazi, bu ay kariyer alanında yeni hedefler belirlemek ya da kendi işini kurmak için yıldızlar seni cesaretli olmaya çağırıyor. Ağustos ayı içerisinde dikkat etmen gereken esas konu ise aile ilişkilerin. Bu konuda kalp kırmamaya ve sonradan pişman olacağın cümleler kurmamaya özen göstererek, Ağustos ayını hem kendin hem de sevdiklerin için daha iyi hale getirebilirsin.

Temmuz ayında gerçekleşen ay düğümleri tıpkı Koç burcunda olduğu gibi senin de yaşamını etkisi altına alacak. Söz, nişan ve evlilik konuları Ağustos ayında burcun için öne çıkıyor. Bu tarz özel günler için sana Terazi Burcu Özellikleri ve Makyaj Önerileri içeriğimizden yararlanmanı önerebiliriz. 

2023 Ağustos Ayı Akrep Burcu Yorumları

2023 Ağustos Ayı Akrep Burcu Yorumları

Temmuz ayında bol bol dinlendin sayın Akrep burcu ve Yükselen Akrep burcu. Şimdi ise yoğun bir iş temposu seni bekliyor. İşlerin mesai sonrasına sarkabilir ve hafta sonu çalışman gereken durumlar olabilir. Ağustos ayı burç yorumlarında seni bunlara hazırlıklı olman için uyarmak istiyoruz. 

Ağustos ayı içerisinde iş temposundan fırsat buldukça ailenle veya arkadaşlarınla vakit geçirerek enerjini yeniden depolayabilirsin. Sosyalleşirken ve işe giderken şıklığından ödün vermek istemediğini biliyoruz. Akrep Burcu Özellikleri ve Makyaj Önerileri içeriğimiz bunun için linkin ardında! 

2023 Ağustos Ayı Yay Burcu Yorumları

2023 Ağustos Ayı Yay Burcu Yorumları

Değerli Yay burcu, geçen ay kariyer konusunda çok sağlam adımlar attın ve bu süreçte fazlasıyla yoruldun. Şimdi biraz dinlenmek, sosyalleşmek ve kendine dönmek için oldukça ideal zamanlar. Bu ayı iyi değerlendirmek için hobilerine yönelebilir, eğer sevgilin varsa onunla daha sık vakit geçirebilir ya da arkadaşlarınla yazın son zamanlarını çeşitli etkinliklere giderek keyifli hale getirebilirsin. 

Sosyalleşirken her zamankinden daha şık olmak isteyeceğin bir dönemdesin. Bu noktada enerjinle ve tarzınla dikkatleri çekmek için Yay Burcu Özellikleri ve Makyaj Önerileri makalemizden ilham alabilirsin! 

2023 Ağustos Ayı Oğlak Burcu Yorumları

2023 Ağustos Ayı Oğlak Burcu Yorumları

Sevgili Oğlak ve Yükselen Oğlak, yaz bitmeden son bir kez daha tatile çıkmak ya da bir yurt dışı planı yapmak istersen Ağustos ayının seni bu konuda desteklediğini söyleyebiliriz. Fakat bu ay gündemin yalnızca seyahat ve tatilden oluşmuyor. İş konusunda üzerinde biraz baskı hissedebilir ve veriminin düştüğünü gözlemleyebilirsin. Bunun için ayın ilk günlerinde kendine küçük bir fırsat yaratıp tatil yapmak ve kişisel bakımına ve makyajına zaman ayırmak çok için daha doğru bir zaman. Zira ayın son haftaları iş odak noktan olacak. 

Makyaj konusunda seni doğru yönlendirecek bir rehbere ihtiyaç duyarsan Oğlak Burcu Özellikleri ve Makyaj Önerileri içeriğimizden fikir alabilirsin. 

2023 Ağustos Ayı Kova Burcu Yorumları

2023 Ağustos Ayı Kova Burcu Yorumları

Kovalar için Ağustos 2023 burç yorumlarının gündemi para ve finans! Bu ay maddi olarak hem kayıpların hem de kazançların olacak. Eğer yatırımın varsa onların değerlenmesi beklemen daha doğru olabilir. Bununla birlikte miras veya toplu para gibi konular da senin için Ağustos ayı gündeminde yer alabilir. 

Sosyalleşme konusunda ise biraz isteksiz olabilirsin. Ancak yeni makyaj malzemelerinin ve kıyafetlerin hevesini yerine getirebileceğini söyleyebiliriz. Yeni makyaj malzemeleri almadan önce Kova Burcu Özellikleri ve Makyaj Önerileri makalemizi okuyabilir ve seçimini bu doğrultuda yapabilirsin! 

2023 Ağustos Ayı Balık Burcu Yorumları

2023 Ağustos Ayı Balık Burcu Yorumları

Sevgili Balık ve yükselen Balık; aşk, para ve arkadaşlık üçgeninde yer alacağın bir Ağustos ayı seni bekliyor! Arkadaşlık ilişkilerinde bazı pürüzler meydana gelebilir ve bazı yanlış anlaşılmalar yaşanabilir. Yıldızlar, dostlarınla arkadaşlık bağların güçlüyse bu bağ ayakta kalmaya devam edecek mesajını veriyor. 

Aşk ve para tarafında ise güzel gelişmeler mevcut. Pozisyon değişikliğiyle birlikte gelen zam artışı para konusunda seni rahatlatacak. Eğer evlilik için bir adım bekliyorsan beklediğin teklif gelebilir. Sen ay boyunca hazırlıklı ol diye Balık Burcu Özellikleri ve Makyaj Önerileri içeriğimizi şöyle bırakıyoruz. Ne olur olmaz, bir göz at bizce! 


2023 Ağustos burç yorumlarımızın bu ay sana yol göstereceğini umuyoruz! Eylül ayında yeni enerjilerle buluşmak dileğiyle…

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler