loader

Aklını başından alacak 10 maskara hilesi

Favoriye Ekle

Daha kolay maskara uygulamak, kirpiklerinin daha hacimli olması, ok gibi görünen kirpikler ve daha fazlası için bu maskara hilelerini mutlaka öğrenmen gerek! İşte aklını başından alacak maskara hileleri!

1.Topaklanmayı önlemek için:

Maskaranın topaklanmasını önlemek için ne yapılır?

Kirpiklerinin topaklanmaması için maskara uygulamadan önce maskara fırçasını temiz bir mendile sür. Böylece fazla maskara nedeniyle oluşan topaklanmayı önlemiş olursun.

2.Daha kıvrımlı bir görünüm için:

Daha kıvrımlı bir görünüm için

Kirpiklerinin daha kıvrımlı görünebilmesi için maskaranın 2. katını uygularken fırçayı sağa ve sola doğru hareket ettirerek uygula.

Editörün Önerisi: Eğer tek katta süper kıvrımlı, kökten uca dolgun ve yoğun bir kirpik görünümü elde etmek istersen, sana tek bir maskara önerimiz olacak: L'Oréal Paris Unlimited maskara! Kirpiklere verdiği yoğunluk o kadar belirgin ve etkili ki, tüm zamanların en sevilen maskaraları arasına girmesine şaşmamak gerek!

3.Gür kirpikler için:

maybelline lash sensational kirpik serumu

İnce ve açık renkte kirpiklere sahipsen daha gür görünmelerini sağlamak için maskaranı yalnızca kirpiklerinin alt kısmına değil, üst taraflarına da uygulayabilirsin.

Editörün Önerisi: Daha gür kirpikler elde etmek için mutlaka kirpik serumu kullanmayı denemelisin. A'dan Z'ye Kirpik Bakımı makalemize göz atabilir ve kirpik serumlarının ne kadar çok işe yaradığını kendi gözlerinle görebilirsin! Eğer öneri istersen de, Maybelline New York Lash Sensational Kirpik Güçlendirici Serumu veya L'Oréal Paris Klinik Onaylı Kirpik Serumu deneyebilirsin!

4.Daha uzun kirpikler için:

l'oreal paris paradise maskara

Maskara fırçasını tutuş şeklin, dilediğin kirpik görünümünü elde etmende çok önemlidir. Daha uzun bir kirpik görünümü istiyorsan maskaranın son dokunuşunu, fırçayı dik tutarak yapmalısın. Tabii bununla birlikte kirpiklerine nefes kesici bir uzunluk ve hacim etkisi verecek bir maskara da kullandığında, kirpiklerinin kaşlarına kadar uzanacağına emin olabilirsin. Önerimiz: L'Oréal Paris Paradise Maskara! Üstelik yenilenen formülündeki değerli yağlarla kirpiklere bakım da yapıyor.

Ürünü buradan inceleyebilirsin.


5.Kalınlaşan maskarayı yumuşatmak için:

Aklını başından alacak 10 maskara hilesi_1

Maskaranı uyguladığında kirpiklerin yapışmaya başladıysa maskaran kalınlaştığı için olabilir. Maskaranı yumuşatabilmek için sıcak su dolu bir bardağın içine koy. Böylece içerisindeki formül yumuşayacaktır.

6.Maskaranın bulaşmasını önlemek için:

Aklını başından alacak 10 maskara hilesi_2

Maskaranı uygularken göz çevrene bulaşmasını önlemek için bir kaşıktan yardım alabilirsin.

7.Uzun süre kıvrımlı bir görünüm için:

Aklını başından alacak 10 maskara hilesi_3

Kirpik kıvırıcısını her maskara uygulayışında kullanabilirsin. Ancak bu kıvrımlı görünümün uzun süreli olması için kirpik kıvırıcı uygularken aynı zamanda maskara uygulamayı da dene. Farkı göreceksin!

8.Maskaranın topaklanmasını önlemek için:

maskaranın topaklanması nasıl önlenir

Eğer maskaranı uyguladıktan sonra kirpiklerinde topaklanmalar oluyorsa, maskaran kurumaya başlamış olabilir. Bunu düzeltmek için daha önceden biten bir maskaranın fırçasını temizleyerek, son adımda düzeltmek için kullanabilirsin. Topaklanmanın tamamen önüne geçmek için de L'Oréal Paris Paradise Maskara'nın kurumaya dayanıklı yeni formülünü deneyebilirsin.

Kirpiklerinin topaklanmasını önlemek için maskara fırçasını kalıntılardan arındırman gerekir. Makyaj fırçasıyla temizleyerek fırçanın temiz kalmasını sağlayabilirsin.

9.Tek tek ayırmak için:

Tek tek ayırmak için

Kirpiklerinin birbirine yapışmasını önlemek için maskara uyguladıktan sonra temiz bir fırçayı kirpiklerine uygulayıp kirpiklerini tara. Bu sayede kirpiklerin tek tek ayrılmış olacak.

Editörün Önerisi: Tek tek ayrılmış, yelpaze etkili kirpikler elde etmek istersen, Maybelline New York'un Lash Sensational maskarası senin için tek önerimiz! En sevilen Maybelline rimeller arasına giren Lash Sensational'ı denediğinde ne demek istediğimizi anlayacaksın!

10.Daha büyük gözler için

L'Oréal Paris Bambi Eye Maskara

Eğer gözlerinin daha büyük görünmelerini sağlamak istersen, buna uygun bir maskara tercih etmelisin. Hepimizin aklına "Büyük Göz" dendiğinde, Disney'in Bambi çizgi filmi gelir, öyle değil mi? İşte Bambi'nin kocaman gözlerinden ilham alan bir maskara var ki, gözleri daha büyük ve ceylan gibi göstermek için ideal!

L'Oréal Paris'in Bambi Eye Ceylan Göz Etkili maskarası, özel fırçası ile kirpiklere içten dışa doğru bir hacim veriyor, kaldırıyor ve hacim veriyor. Böylece gözler olduklarından çok daha büyük ve açık görünüyorlar. eğer gözlerinin daha büyük görünmesini sağlayacak bir maskara tüyosuna ihtiyacın varsa, Loreal Bambi Maskara'yı mutlaka denemelisin.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön