loader

Ali Rıza Özdemir ile En Popüler Makyaj Trendlerini İnceliyoruz

Favoriye Ekle

En sevdiğimiz makyaj artistlerinden olan Ali Rıza Özdemir ile en popüler makyaj trendlerini inceliyoruz! Sezonun en popüler makyaj malzemeleri nasıl kullanılır? En iyi fondöten hangisi? Bize en çok sorduğun soruları biz de Ali Rıza Özdemir'e ilettik. O da L'Oréal Paris'in en popüler makyaj malzemelerini kullanarak bizim için harika görünümler yarattı. Makyaj taktiklerini öğrenmek ve daha güzel makyaj yapmak için bu makyaj videolarını mutlaka izlemelisin.

Günlük & doğal görünümlü makyaj nasıl yapılır?

Ali Rıza Özdemir'in yaptığı doğal ve günlük makyajları çok seviyoruz. Cildi aydınlık ve çok taze gösteren bu makyaj adımlarını sen de denemelisin. Kontür, strobing gibi makyaj teknikleri bazı durumlarda makyajı çok abartılı ve yoğun gösterebiliyor. Ama Ali Rıza Özdemir'in doğal kontür ve doğal strobingi nasıl yaptığını gördün mü? Sen de L'Oréal Paris La Vie En Glow Aydınlatıcı Palet ile strobing yaparken fırçanda kalan aydınlatıcıyı göz kapaklarına sürebilirsin.

Ali Rıza Özdemir doğal ten makyajı yaparken L'Oréal Paris More Than Concealer Kapatıcı'yı tüm yüze uyguluyor. Hem yoğun kapatıcılık etkisine sahip hem de incecik yapısı sayesinde doğal görünen More Than Concealer Kapatıcı'yı biz de çok seviyoruz.

Işıltılı günlük makyaj nasıl yapılır?

Günlük ışıltılı makyaj yapmak ustalık ister. Ali Rıza Özdemir'in aydınlık makyaj videosunu izledikten sonra biz de böyle allık ve bronzer sürmeye başladık ve sonuç harika! Sen de fresh ve doğal bir şekilde aydınlanmak istiyorsan bu minik hileleri gözden kaçırmamalısın. Ali Rıza Özdemir'in kullandığı makyaj malzemeleri ve taktiklerinden ilham alarak en doğal makyajı yapabilirsin.

Ali Rıza Özdemir, yüzü ısıtmak ve daha canlı göstermek için en iyi allıklardan olan L'Oréal Paris Life's a Peach Allık ile Melon Dollar Baby rengini karıştırıyor. Böylece ortaya modelin ten rengine en uygun allık rengi çıkıyor. Sen de bu taktiği kullanarak yüzünü daha fresh gösterebilirsin.

Bronz makyaj nasıl yapılır?

Yaz aylarında bronz makyaj yapmayı sevenler burada mı? Abartıdan uzak bronz makyaj yapmak için Ali Rıza Özdemir'in makyaj taktikleri bir harika. Yüzünde eşit bir şekilde bronzluk sağlamak için likit bronzer kullanmayı iyi öğrenmek gerekiyor. Ali Rıza Özdemir'in 'Bronz makyaj nasıl yapılır?' videosu adeta bir makyaj dersi niteliğinde. Bronzer rengindeki likit aydınlatıcı Glow Mon Amour 03 Bronze in Love tam plajdan yeni gelmiş etkisi yaratıyor. Hem canlı, hem ıslak bitişli bu aydınlatıcıyı alınacaklar listesine eklemeni öneririz. Biz de bronz makyaj videosundan sonra bronzerı göz makyajında kullanmaya başladık. Sonuç harika!

Editörün önerisi: Bronz ten makyajının sanki içten gelen bir ışıltıyla aydınlanmasını istiyorsan L'Oréal Glow Cherie Işıltı Veren Renkli Nemlendirici'yi baz olarak kullanmalısın. Cildinin daha aydınlık ve sağlıklı görünmesi için bu adımı atlama.

Canlı makyaj nasıl yapılır?

Zaman zaman cildinin donuk ve mat görünmesi çok normal. Doğru makyaj adımlarını takip ederek cildindeki bu donukluğu ortadan kaldırabilirsin. Ali Rıza Özdemir bu solgun görünümü ortadan kaldırmak için L'Oréal Paris True Match Fondöten ve True Match Kapatıcı'nın gücünden yararlanıyor. Bu fondöten ciltte doğal bir örtücülük yaratırken, True Match Kapatıcı ise göz altındaki kusurları usta bir şekilde gizliyor. Ali Rıza Özdemir'in doğal makayj uygulaması ile daha canlı görün videosunda yorgun ve uykusuz olduğumuz dönemlerde göz altında beliren koyu halkaları nasıl gizlememiz gerektiğini biz öğrendik. Şimdi sıra sende!

Işıltılı ve soft makyaj nasıl yapılır?

Yok gibi duran aydınlık makyajları çok seviyoruz. Gözlerinde doğal bir görünüm yaratmak istiyorsan Ali Rıza Özdemir'in tekli farları nasıl kullandığını dikkatlice izle. L'Oréal Paris Color Queen Tekli Göz Farı'nı parmağıyla tampon hareketler ile uyguluyor. Kremsi yapıda olan bu tekli farlar cilde çok kolay bir şekilde sabitleniyor ve gün boyu bozulmadan kalabiliyor. Göz makyajının daha belirgin olması için L'Oréal Paris Unlimited Very Different Waterproof maskara ile kirpiklerini öne çıkarmayı unutma. Plajda, yaz akşamlarında kullanacağın su geçirmez bir maskara arıyorsan Unlimited Very Different Maskara tam sana göre!

Havaların ısınmasıyla daha fresh ve ışıltılı makyajlar popüler olmaya başladı. Cildini ışıltılı göstermek istiyor ama yağlı görünmesinden korkuyorsan Ali Rıza Özdemir'in makyaj videolarından öğrenecek çok şeyin var. Yaz aylarına yakışır bu ışıltı için videonun devamına bekleniyorsun.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler