loader

Allık dosyası: Rengarenk allık kullanmayı hiç denedin mi?

Favoriye Ekle
Allık dosyası: Rengarenk allık kullanmayı hiç denedin mi?

Allığında sadece pembe tonlarını mı tercih ediyorsun? Uff çok sıkıcı. Yaz mevsimi demek, gökkuşağının renklerini cildine yansıtmak demek! Kışın sürdüğün soluk tonları bir kenara bırak ve canlı allıklarla renklen. Yazın renklerini sadece yanaklarına değil, gözlerine de yansıtmalısın. Renkli eyeliner dosyamıza baktın, değil mi?

Grinin tonları

Gri allık sürmeyi hiç düşündün mü? Tabii ki yanaklarını sadece griye boyamanı beklemiyoruz ama gri tonları kontur uygulaması için harika bir baz oluşturacaktır. Eğer sen de, yüz hatlarını şekillendiren kontur uygulamasını seviyorsan, griyi mutlaka denemelisin.

Mor yansımalar

Mor tonlarındaki allıkla, yüzüne yaşam enerjini yansıtabilirsin! Cilt rengine göre, sana yakışan mor tonlarını elmacık kemiğinin altına sürerek farklı ve taze bir görüntü oluşturabilirsin. Eğer soluk bir cilt rengin varsa, lila rengi allığı tercih etmelisin. Naif ve doğal görüntü için bu ipucunu mutlaka denemeni tavsiye ediyoruz. Buğday tonlarında bir cilt rengin varsa, sana önerimiz: fuşya. Eğer daha sıcak bir cilt tonuna sahipsen, koyu mor renkleri ile kontur yapabilirsin.

Parlak turuncu

Bu sıcak yaz günlerinde, turuncu kim hayır diyebilir ki? Canlı ve sağlıklı bir görüntü için turuncudan ilham almalısın. Sadece yanaklarına değil, gözlerine hatta dudaklarına da turuncu uygulayabilirsin. Tabii aynı zamanda değil.

Kırmızı cazibe

Yanaklarını kırmızının sıcaklığından uzak tutmamalısın. Cilt tonuna göre, kırmızı allığını yanaklarına, burun üzerine ve çene bölgene uygulayabilirsin. Eğer parlak kırmızı kullanacak kadar cesur değilsen, açık tonlarda kırmızı allık ile başlayabilirsin.

Editörden not: Kırmızı rujunu, yanaklarına sürüp elinle yayarak da kırmızı allık havası verebilirsin.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön