loader

Alp Kavasoğlu ile Yaz Makyajı için Maybelline New York Ürünlerini İnceliyoruz!

Favoriye Ekle

Yaz makyajında ilhama mı ihtiyacın var? Maybelline New York Makyaj Artisti Alp Kavasoğlu ile yaz makyajında kullanabileceğimiz ürünleri inceliyoruz!

Bu yazı tam tadında geçirmek, doya doya ışıldamak, doğal ve pürüzsüz bir görünüm elde etmek için en sevdiğimiz makyaj artisti Alp Kavasoğlu ile Maybelline New York’un en sevilen ürünlerine daldık ve sana harika önerilerle geldik!

Pürüzsüz, mat ve gözeneksiz ten makyajı

Pürüzsüz, mat ve gözeneksiz ten makyajı

Yaz demek doğallık demek, bunun için de ince yapılı, doğal bitişli ama aynı zamanda cildi pürüzsüz gösteren Maybelline New York Fit Me! Matte + Poreless fondötenden daha iyisi olamaz! Alp’in de en sevdiklerinden olan bu fondötenin içindeki mikro pudra tanecikleri hem parlamayı engelleyip mat bir görünüm veriyor hem de pürüzsüz ve gözeneksiz bir ten görünümü  yaratıyor. Yaz makyaj çantalarının içinde mutlaka olması gerekenler arasında Maybelline New York Fit Me! Matte + Poreless fondöten ilk sıralarda.

Doğal, belirgin, microblading etkili kaşlar

Doğal, belirgin, microblading etkili kaşlar

Microblading yöntemi kaşlarda bu aralar çok popüler. Onca acı çekmek yerine, acısız microblading ile kusursuz kaşlara sahip olmaya kimse hayır diyemez. Alp’in de bugüne kadar gelmiş geçmiş en iyi kaş ürünlerinden olduğunu belirttiği Maybelline New York Tattoo Brow Pen Tint’i mutlaka denemelisin. 4’lü kalem ucu sayesinde kullanımı inanılmaz kolay olan bu kaş kalemi, kaşlarda microbading etkisi ile inanılmaz bir etki bırakıyor. Belirgin, doğal ve kalıcı bir kaş makyajı için mutlaka çantana Maybelline New York Tattoo Brow Pen Tint’i eklemelisin.

Eyeliner konusunda ustalaş

Eyeliner konusunda ustalaş

Eyeliner pek çoğumuzun korkulu rüyalarından biri, halbuki doğru ürünle çok kolay bir uygulama. Maybelline New York’un yeni Hyper Precise All Day eyelinerı ile sen de bu yaz eyeliner konusunda ustalaşabilirsin. İncecik ucu ve kolay tutuşu ile kusursuz kuyruklu bir eyelinerı bu kadar kolay çekebildiğine şaşıracaksın. 24 saate kadar kalıcı, suya dayanıklı ve dağılmayan formülü ile Maybelline New York Hyper Precise All Day eyelinerların siyah yanında bir de lacivert, yeşil ve mavi gibi renkleri de var!

Doğal ve ışıltılı bronzluk

Doğal ve ışıltılı bronzluk

İster tatil sonrası bronzluğunu daha uzun süre kullanmak için, istersen de tatile gitmeden bronz görünmek için bronzerlar bu yaz en yakın arkadaşın olacak. Bizim çok severek kullandığımız, Alp’in de makyajlarında sık sık tercih ettiği Maybelline New York Master Bronze paleti bu yazın olmazsa olmazlarından. Hem aydınlatıcı hem de bronzer olarak içerisindeki doğal ışıltılarla bu paleti alışveriş listemizin ilk sırasına ekledik bile!

Tek tek ayrılmış, dolgun kirpikler

Tek tek ayrılmış, dolgun kirpikler

Yaz makyajında da vazgeçemediğimiz bir görüntü ise tek tek ayrılmış, dolgun ve yelpaze etkili kirpikler. Göz makyajı yapmadığımız günlerde bile tek bir maskara ile harika görünebiliyoruz. Bunun için de hem bizim hem de Alp Kavasoğlu’nun favorisini açıklıyoruz: Maybelline New York Lash Sensational maskara! Kirpiklere verdiği inanılmaz etki resmen bağımlılık yaratıyor, bu maskarayı mutlaka denemelisin. Özellikle plaj makyajlarında Maybelline New York Lash Sensational Waterproof’u çantandan eksik etmemelisin!

Strobing olmadan yaz olmaz!

Strobing olmadan yaz olmaz!

Yaz-kış strobing makyajı bizim için olmazsa olmaz. Özellikle doğal bir ışıltı her zaman favorimiz. Alp Kavasoğlu’nun defile makyajlarında bile elinden düşürmediği Maybelline New York Master Strobing Stick aydınlatıcılar bize sorarsan her makyaj çantasında yerlerini almalılar. Stick formdaki bu mükemmel aydınlatıcı, doğal bitişi ile 10 üzerinden 10 almayı hak ediyor!

Mat ve doğal dudaklar

Mat ve doğal dudaklar

Yazın bronz ve doğal bir makyajın son adımı olarak dudaklarda mat bitişli rujları tercih ediyoruz. Yazın ve güneşin kurutucu etkisini de hesaba katarak dudakları kurutmayan mat rujları tercih ediyoruz. Alp’in Maybelline New York Color Sensational rujlardan 745 Wooden Brown aşkı dillere destan ama biz onun yanında birkaç ton daha önermek istedik. Biraz daha pembe tonlu bir nude istersen 987 Smoky Rose’a, kiremit tonlarını seviyorsan 932 Clay Crush’a, açık tonlu tma bir nude ruj arıyorsan 930 Nude Embrace’a mutlaka bakmalısın. Eğer yazın bronz cildine kırmızı bir mat kullanmak istersen de en vazgeçilmez kırmızılardan 965 Siren in Scarlet’i es geçme!

Photo Pinterest, Google

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler