loader

Alp Kavasoğlu'ndan Makyaj Seti Önerileri

Favoriye Ekle

En sevdiğimiz makyaj artistlerinden biri olan Alp Kavasoğlu’ndan makyaj seti önerileriyle karşındayız.

Eğer makyaj yapmaya yeni başlıyorsan veya denemek istediğin bir makyaj trendi için hangi ürünleri kullanman gerektiğinde karar veremiyorsan, makyaj setleri çok işine yarayacak. Maybelline New York makyaj artisti Alp Kavasoğlu da, hem makyaja yeni başlayanları, hem de yeni makyaj trendlerini denemek isteyenleri düşünerek 3 farklı makyaj seti hazırlamış. Alp Kavasoğlu’nun Favorileri, makyaja yeni başlayanlar için Makyaj 101 ve trendleri takip etmek isteyenler için New York Trend Kiti olarak 3 farklı çeşidi bulunan bu Maybelline makyaj setlerini birlikte inceleyelim!

Editörün Notu: Alp Kavasoğlu’nun hazırladığı bu Maybelline makyaj setlerine sadece Trendyol’dan ulaşabilirsin. Bu harika kitleri incelemek için

buraya

tıklayabilirsin!

Alp Kavasoğlu’ndan Makyaj 101 Makyaj Başlangıç Seti 

Alp Kavasoğlu’ndan Makyaj 101 Makyaj Seti

Eğer makyaj yapmaya yeni başladıysan ve hangi ürünleri kullanman gerektiğine emin olamıyorsan, bu Maybelline makyaj seti tam sana göre. Alp Kavasoğlu’nun seçtiği ürünlerden oluşan bu başlangıç makyaj seti, makyaj konusunda acemi olanların kolayca kullanabileceği ve etkili sonuç alabileceği makyaj malzemelerinden oluşuyor.

Alp Kavasoğlu Makyaj 101 başlangıç makyaj setinde, en sevdiğimiz göz farlarından biri olan Maybelline Color Tattoo Krem far 35 On and On Bronze rengi bulunuyor. Maskara olarak kirpiklere anında 16 katı kadar hacim veren Maybelline Colossal Go Extreme Leather Black Maskara bulunuyor. Asla akmayan, bulaşmayan siyah göz kalemi Maybelline Tattoo Liner Gel 900 Onyx rengi ile dövme etkili kalıcı göz makyajları yapabilirsin. Son olarak, hem cilt tonuna hem de her makyajına yakışacak bir nude ruj olan Maybelline Made For All 373 Mauve For Me ruj da bu makyaj setinin içerisinde. Her cilt tonuna uygun olan bu nude rujun sana da çok yakışacağından emin olabilirsin.

Alp Kavasoğlu’ndan New York Trendleri Makyaj Seti


Alp Kavasoğlu’ndan New York Trendleri Makyaj Seti

Sen de bizim gibi makyaj trendlerini yakından takip ediyorsan, Alp Kavasoğlu’nun New York makyaj trendlerinden ilham alarak hazırladığı bu Maybelline makyaj setine bayılacaksın. Likit mat dudaklar, günlük iddialı bir göz makyajı ve roket etkili kirpikler için ihtiyaç duyabileceğin tüm makyaj malzemeleri bu kitin içinde!

New York Trendleri makyaj setinin içerisinde, dener denemez çok sevdiğimiz ve iddialı göz makyajları için her zaman elimizin gittiği Maybelline Countdown far paleti bulunuyor. Bronz, mor ve günlük nude tonlarını içeren bu far paleti ile çekici göz makyajları yapmak son derece kolay. Setteki maskara ise yıllardır çok severek kullandığımız Maybelline Volum’ Express Rocket Extra Siyah Maskara, kirpiklere verdiği 8 kata kadar hacim ile resmen roket gibi ateşli bir etki veriyor. Doğal, kendiliğinden kızarmış yanaklar için Maybelline Cheek Heat likit allıklardan 10 Scorch rengi ve dudaklarda süper mat ve süper kalıcı etkisiyle en sevdiğimiz rujlardan olan Maybelline Super Stay Matte Ink 65 Seductress rengi de bulunuyor. Bu ürünlerle yapacağın makyaj ile New York makyaj trendlerinin nabzını tutabilirsin!

Alp Kavasoğlu’nun Favorileri Makyaj Seti

Alp Kavasoğlu’ndan favor makyaj malzemeleri seti

Bir makyaj malzemesi alacağımız zaman, genellikle Alp Kavasoğlu’nun önerdiği, favori makyaj malzemelerini inceleriz. Alp’in önerdiği ürünler bizi asla hayal kırıklığına uğratmıyor ve sonrasında hep ona teşekkür ediyoruz! Bu yüzden, Alp Kavasoğlu’nun favori makyaj ürünlerinden oluşan bu makyaj seti bizim için bulunmaz bir nimet!

Alp Kavasoğlu’nun Favorileri makyaj setinde, doğal ama aynı zamanda da çok çekici bir makyaj görünümü elde etmek için ihtiyacımız olan her şey var! Çekici kedi gözler için, uygulaması son derece kolay olan, mat bitişli ve kalıcı Maybelline Master Ink likit eyeliner olmazsa olmazlardan. Son zamanlarda elimizden düşüremediğimiz, en sevdiğimiz maskaralardan biri olan Maybelline Falsies Lash Lift maskara ise, kirpik liftingi etkisi ile hacimli, kıvrık ve dramatik kirpikler elde etmemizi sağlıyor. Ten makyajında içten gelen ve güçlü bir ışıltı için ise Master Strobing Stick aydınlatıcılardan 200 Medium Nude Glow rengi var. Dudaklara gelirsek, mat etkisini ve kalıcılığını çok sevdiğimiz Maybelline Super Stay Ink Crayon mat kalem rujlardan 25 Stay Exceptional rengi bulunuyor. Bu rengi hem ruj olarak, hem de yanaklarda allık olarak kullanmayı çok seviyoruz, bu da Alp’ten öğrendiğimiz bir makyaj hilesi!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler