loader

Altın Küre Ödülleri 2015: Jennifer Lopez

Favoriye Ekle

11 Ocak'ta Kaliforniya'da gerçekleşen Altın Küre Ödülleri, sanat dünyasından yıldızları bir araya getirdi. Genel olarak nude ve pastel renklerin damgasını vurduğu gecede, en dikkat çekici isimlerden biri de Jennifer Lopez'di. Işıltılı gri elbisesi ve dumanlı göz makyajıyla J.Lo, düğüne ya da özel bir davete katılacaklara mükemmel bir örnek teşkil ediyor! Sen de J.Lo'nun diva makyajına sahip olmak ister misin?

Sıra sende

J.Lo'nun dumanlı ve nude tonlardaki makyajı, hem asil hem çok çekici!

Birinci adım:

Tenini bu muhteşem makyaja hazırlamak için, gözenek ve ince çizgilerin görünümünü azaltan primeri cildine uygula.

İkinci adım:

Gecenin ruhuna uygun olarak kalıcılığı yüksek olan bir fondöteni, yüzüne beş nokta halinde sür ve orta boy bir karıştırma fırçasıyla iyice yedir.

Üçüncü adım:

Göz altlarına, göz kapaklarına, kaş kemiklerine, burun kenarlarına, burun kemiğinin ön kısmına, gülme çizgilerine ve göz pınarlarına aydınlatıcı uygulayarak parmak uçlarınla ürünü yedir.

Dördüncü adım:

Elmacık kemiklerinin altına ve yanaklarına koyu şeftali tonlarında bir allık uygula.

Beşinci adım:

Koyu pembe-bordo tonları içeren bir far paletinden orta tonu, göz kapaklarına fırçanın yassı kısmıyla uygula. En koyu tonu gözlerinin dış kısımlarına uyguladıktan sonra, en açık tonu da göz pınarlarına uygula. Temiz bir karıştırma fırçasıyla renkleri hafifçe karıştır. Orta tondaki farı alt kirpik diplerine de uygula.

Altıncı adım:

Siyah göz kalemini alt ve üst kirpik diplerinin iç kısımlarına çek.

Yedinci adım:

Kirpik kıvırıcı sonrasında, iki kat hacimlendirici siyah maskara uygula.

Sekizinci adım:

Bej rengi bir ruj sürerek üstüne şeffaf parlatıcıyla makyajını tamamla.

Tırnaklar

J.Lo'nun bu çekici makyajına, uzun ve yuvarlak kesilmiş tırnakları eşlik ediyor. Sen de stilini takma tırnaklarla tamamlayıp bordo ojeyle süsleyerek ondan esinlenebilirsin.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön