Altın tırnaklar: Vintage esintili manikür rehberi

Altın tırnaklar: Vintage esintili manikür rehberi

Hafta sonu için gösterişli bir manikür yapmak istiyorsan, doğru yerdesin. Sana retro esintili harika bir manikür önerimiz var! Üstelik bu manikür o bayıldığın siyah mini elbisenle, harika bir uyum yakalayacak. Cumartesi gecesinin yıldızının senin olacağını garanti ediyoruz.

İhtiyacın olanlar

- Bant
- Cımbız
- Baz kat
- Altın rengi oje
- Siyah oje
- Top coat

Birinci adım

Maniküre başlamadan önce, tırnaklarını bir pamuk ve sabunlu su yardımı ile temizle ve ardından iyice kurula. Tırnaklaırnı oval şeklinde törpüle. Özellikle uzun tırnaklarda harika görünen bu manikür, kısa tırnaklara da bir o kadar çok yakışacak!

İkinci adım

Tırnaklarını törpüleme işlemini tamamladıktan sonra, baz kat uygula. Baz kat hem manikürünün kalıcılığına yardımcı olacak hem de tırnaklarını lekelenmeye karşı koruyacak.

Üçüncü adım

İlk olarak bantı tırnaklarının yarısından üst kısmını kapamak için kullan, böylece altta kalan yarım açıkta kalacak. Bu kısma altın rengi ojeni uygula. İki kat yeterli olacaktır.

Dördüncü adım

Altın rengi ojen tamamen kuruduğunda, bantı cımbız yardımıyla çıkar. Siyah ojeyi geri kalan kısma uygula.

Beşinci adım

Bu adımları tüm tırnaklarında tekrarla. Manikürünün günler boyunca kalıcı olması için bir top coattan yardım al. Top coat'un sağlayacağı ekstra parlaklık da cabası!

İşte bu kadar!


BU GÖRÜNÜM İÇİN
ESSIE  Oje 88 Licorice

ESSIE Oje 88 Licorice

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN
ESSIE  Oje 88 Licorice

ESSIE Oje 88 Licorice