loader

AmfAR Gala özel: L'Oréal Elçilerinin en güzel stilleri

Favoriye Ekle
AmfAR Gala özel: L'Oréal Elçilerinin en güzel stilleri

Her sene Cannes Film Festivali esnasında, AIDS Araştırmaları Vakfı (veya diğer ismi ile "amfAR") Hotel Eden Roc'da AIDS'e karşı bir gece düzenliyor. Hayır gecesi ise araştırma, koruma ve insanları eğitme için bağış toplarken geceye birbirinden gösterişli yıldızlar katılıyor.

Yaklaşık 800 davetli arasında ise L'Oréal Paris'in birbirinden güzel elçileri: Karlie Kloss, Lara Stone, Natasha Poly, Doutzen Kroes, Barbara Palvin ve Eva Longoria flaşları üzerine çekmeyi başardı. Stillerini bir de yakından inceleyelim.

Eva Longoria

Mint yeşili elbisesi içinde Eva asil ve seksi arasında harika bir denge yakaladı.

Doutzen Kroes

Doutzen'ın canlı kırmızı minimal elbisesi mükemmelliğe övgü niteliğindeydi. Elbisenin açık sırtı ise görünüme çekici bir hareketlilik kazandırmaya yetti.

Natasha Poly

Rus model Natasha Poly siyah payetli elbisesi ve altın takıları ile o gece ihtişamı amfAR'a taşıdı!

Karlie Kloss

Minimalizmin fanlarından Karlie'nin elbisesi son derece elegan bir şıklığa bürünmesine yardımcı oldu. Işıltılı beyaz elbisesi, güneşten açılmış gibi duran sarı saçları ve bronz makyajı ile Karlie kırmızı halının yıldızlarından oldu.

Lara Stone

Alman model Lara Stone altın rengi elbisesi için de göz kamaştırıcı görünüyordu. Görünümüne siyah manikürü ve siyah göz makyajı ile dramatik dokunuş kattılar.

Barbara Palvin

Genç ve ışıltılı elçimiz Barbara ise o gece sofistike bir şıklık tercih etti ve kırmızı elbisesi içinde süzülerek herkesi kendine hayran bıraktı.

Harikasınız hanımlar!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön