loader

Anında bronzluk: 1 dakikada bronz makyaj!

Favoriye Ekle

Güneş ışıltılarını kusursuz bir biçimde makyajımıza taşımak istiyoruz. Üstelik bu bronz ışıltıları tenimizde yakalamak sandığımızdan çok daha kolay. Tenin ne kadar soluk olrursa olsun bir dakika içerisinde kusursuz bir bronzluk yakalayabilirsin. Evet doğru duydun, yalnızca 60 saniye içerisinde!

10 saniye:

Kusursuzlaştırıcı bir BB Krem yardımıyla cilt tonunu eşitleyerek teninde hafif bir kapama sağla. Bizim önerimiz BB kremi yüzüne parmakların yardımıyla yayman.

20 saniye:

Mat bronzerını al ve doğal bir görünüm için güneşin yüzünde vurduğu ilk noktalar olan burnuna, yanaklarına ve alnına uygula. En doğru bronzer seçimi için ten renginden yalnızca bir iki ton koyu bir ürüne yönelmelisin.

İpucu: Eğer biraz vaktin varsa, elmacık kemiklerinin üst kısmına şeftali ya da açık pembe tonlarında bir allık uygulayarak yüzüne derinlik kazandır. Burun ve kaş kemiği üstüne de az miktarda aydınlatıcı uygularaksa kusursuz görünümünü destekleyebilrisin.

30 saniye:

Son olarak eğer istersen, bacaklarına, kollarına ve göğsüne (gün içerisinde cildinin açıkta kalan yerlerine) az bir miktar otobronzan uygulayarak ışıltını tamamla. Otobronzan uygulamasından sonra ellerini yıkamayı unutma. Kusursuz bir otobronzan uygulaması içinse buraya tıklayarak rehberimize göz atmanı öneriririz.

Toplam süre: 1 dakika!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön