loader

Anında daha mutlu olmanı sağlayacak 5 şey

Favoriye Ekle
Anında daha mutlu olmanı sağlayacak 5 şey

Bazı sabahlar vardır; suratsız uyandığımız, ayaklarımızın yatağa geri gittiği. Böyle günlerde genellikle evden çıkmak istemeyiz. Bu durumu kabullenip mutsuz olmak yerine, küçük çabalarla keyfini yerine getirmek istemez miydin?

5 ufak adımda mutluluk

1) Manikür yapmak: Güzel, renkli bir ojeyi bakımlı tırnaklarına uygulamak ve yumuşak ellerinin keyfini çıkarmak en kısa yoldan mutluluk demek. 10 dakikan varsa ne duruyorsun!

2) Parfüm sıkmak: Kokuların duygular üzerindeki gücü tartışılmaz. En sevdiğin parfümünü boynunun yan kısımlarına, bileklerinin içine ve diz kapaklarının arkasına sık. Birkaç saniyede kendini daha iyi hissedeceksin.

3) Yeni bir makyaj stili keşfetmek: Değişiklik ve yenilik, insana her zaman iyi gelir. Deneyeceğin yeni bir makyaj stili, farklı yönlerini ortaya çıkarabilir. Bu da çok hoşuna gidebilir. Örneğin gözlerini daha çok vurgulayacak yeni far renkleri keşfedebilirsin.

4) Yüzüne maske uygulamak: Cildine maske uygulamak taze bir his vereceği için sıkıntını hemen hafifletecektir. Özellikle salatalık ve yeşil çay gibi fresh aromaların etkisini hemen hissedeceksin.

5) Kozmetiğini kendin yapmak: Öncelikle, nemlendiricinin kullanacağın kadarını bir kaseye boşalt. Toz haline getirmiş olduğun bronz allığı üzerine ekle. İyice karıştır ve nemlendiriciyi tüm vücuduna uygula. Dilersen bu karışımın oranlarını arttırıp kozmetik marketlerde bulabileceğin boş plastik şişelere doldurarak sonra kullanmak için de saklayabilirsin.

İç sıkıntısı mı? O da ne!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön