loader

Anında değişim: Color Riche Les Ombres

Favoriye Ekle

Kahve dumanlı göz makyajı bu sezonun en gözde trendlerinden ve itiraf etmeliyiz ki hacimli kirpiklerin mükemmel bir tamamlayıcısı. Elde etmek içinse Color Riche Les Ombres far paletinden daha iyisi aklımıza gelmiyor bile!

NEDEN Mİ SEVİYORUZ?

İhtiyacımız olan tüm tonları bir arada bulabilirken bir yandan yakından takip ettiğimiz Ombre trendini göz kapaklarımıza taşıyoruz çünkü L'Oréal Ombre etkisi için ihtiyacımız olan tüm tonları bir araya getirmiş! Daha dramatik bakışlar için başka neye ihtiyacımız var ki!

Sıra sende

Cildinin temiz olmasına ve kirpiklerinde bir önceki makyajından maskara kalıntı kalmamış olmasına dikkat et. Daha iri görünen gözler için kirpik kıvırıcısından yardım al. Kıvırıcını dört beş saniye kadar saç kurutma makinanla ısıt ve daha sonra uygula. Kirpiklerinin birbirine yapışmasını önlemek için maskaradan önce maskara primerı kullanabilirsin.

Birinci adım

Maskara uygulamasıyla başla. Kirpik çizgine olabildiğince yakın bir uygulama için, aşağıya doğru bakarken, ürünü aşağıdan yukarıya doğru uygula. Aynı işlemi 2-3 defa, kirpiklerin dilediğin hacim ve uzunluğa ulaşana kadar tekrarla.

İkinci adım

Koyu tondaki farı göz kapaklarının tam ortasına uygula ve göz çevrene dağıt. Aynı tonu alt kirpik çizgine de uyguladığından emin ol.

Üçüncü adım

En açık tondaki farla kaş çizgini aydınlat. Gözaltlarına da çok hafif uygulayarak makyajına doğal bir ışıltı katabilirsin.

İşte bu kadar!

Güzellik notları:

Color riche les ombresi su ve sabunla kolayca temizleyebilirsin.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön