loader

Anında değişim: Superliner mat-matic

Favoriye Ekle

Ufak dokunuşlarla büyük değişimler yaratmak için göz kaleminden daha ideal ne olabilir ki? Akmayan, bulaşmayan yapısı sayesinde uygulaması da çok kolay. Hali hazırda böyle mükemmel bir ürün olan göz kalemi, Superliner Mat-matic'in asansörlü yapıyla daha da mükemmel hale geldi! Üstelik mat rengi sayesinde de daha vurgulu bakışlar elde etmemizi sağlıyor.

Sıra sende

Bu makyajı gösterişli kirpikler ve sade bir ten makyajıyla tamamlayabilirsin. Mat siyah göz kalemine ten rengi bir ruj ve şeftali yanaklar çok yakışacaktır. Toplu saçlar ve sezonun favori parçası deri ceket de bu makyaj ile iyi bir ikili olacaktır.

Birinci adım:

Öncelikle gözlerinde mat bir etki yaratmak için, göz kapaklarına az miktarda primer uygula. Bunu Ardından, transparan pudrayla primerin üzerinden geç.

İkinci adım:

Superliner mat-matic siyah göz kalemini, orta incelikte bir çizgi halinde kirpik diplerine uygula. Çizginin sonundaki kuyruğu yukarı doğru uzat. Uzatmış olduğun kısmın üstüne, bir kat daha kalem çekerek grafik bir görünüm elde et.

Stil önerisi: Bu makyajı deri ceketinle kombinleyebileceğin gibi trençkotla da tamamlayarak farklı bir tarza sahip olabilirsin.

Üçüncü adım:

Kirpiklerini kıvır ve iki kat siyah maskara uygulayarak sihirli göz makyajını tamamla.

Superliner Mat-matic'le grafik göz makyajın tamamlandı!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön