loader

Anında değişim: Superliner Perfect Slim

Favoriye Ekle

Makyajımızın favorisi eyelinerı, artık kalem formu sayesinde kolayca uygulayabiliriz! Ayrıca mükemmel incelik için yaratılmış olan özel tasarımı, zaman kazanmamızı sağlıyor. Şehrin yoğun temposu içinde tam da ihtiyacımız olan. Daha vurgulu ve çekici bakışlar elde etmek artık 5 dakika!

Sıra sende

Bu makyaj iri gözlerde kendini çok daha iyi gösterecektir. Kirpik kıvırıcısından yardım alarak bakışlarını daha dikkat çekici, gözlerini daha büyük gösterebilirsin. Bu arada kıvırıcını birkaç saniye saç kurutma makinasıyla ısıtmak, kıvırıcının etkisini ikiye katlayacaktır.

Birinci adım

Öncelikle gözlerini bu zarif eyeliner stiline hazır hale getirmek için, göz kapaklarına primer uygula. Bunu takiben, kırık beyaz renginde bir far sür ve kaş kemiklerinin hemen altı ile göz kapaklarının dış köşelerine sütlü kahve renginde bir far uygulayarak bu adımı tamamla.

İkinci adım

Eyelinerı göz pınarlarından başlayarak ince bir çizgi halinde çek. Çizginin sonuna ufak bir kuyruk eklemeyi de unutma. Alt kirpik dibi çizginin sonuna da, aşağıya bakan, minik bir kuyruk ekleyerek farklı tarzını oluştur.

Üçüncü adım

Kirpiklerini kıvır ve iki kat siyah maskara uygulayarak sihirli göz makyajını tamamla.

Artık hazırsın!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön