loader

Anında değişim: Voluminous Million Lashes Excess maskara rehberi

Favoriye Ekle
Anında değişim: Voluminous Million Lashes Excess maskara rehberi

Hacimli kirpikler bu sezonun en gözde trendlerinden uzun kuyruklu eyelinerlar için mükemmel bir tamamlayıcı. Elde etmek içinse Volume Million Lashes Excess Maskara'dan daha iyisi aklımıza gelmiyor bile! Bu yenilikçi ürün anında kirpik köklerine hacim kazandırırken kirpiklerinizi dışa doğru uzatıyor; tam bir eyeliner etkisi!

NEDEN Mİ SEVİYORUZ?

Volume Million Lashes Excess Maskaranın en sevdiğimiz yanı esnek fırçası. Bu özgün fırça en dipte kalan kirpiklerine ulaşmana yardımcı olarak, kuyruklu bir eyeliner etkisi yaratıyor. Daha iri gözler için başka ne isteriz ki!

SIRA SENDE

Kirpiklerinin temiz olmasına ve bir önceki makyajından maskara kalıntı kalmamış olmasına dikkat et. Daha iri görünen gözler için kirpik kıvırıcısından yardım al. Kıvırıcını dört beş saniye kadar saç kurutma makinanla ısıt ve daha sonra uygula. Kirpiklerinin birbirine yapışmasını önlemek için maskaradan önce maskara primerı kullanabilirsin.

BİRİNCİ ADIM
Nazikçe, istenilen miktarda ürünü fırçaya almak için fırçayı maskarana batır.

İKİNCİ ADIM
Kirpik çizgine olabildiğince yakın bir uygulama için, aşağıya doğru bakarken, ürünü aşağıdan yukarıya doğru uygulamaya başla.

ÜÇÜNCÜ ADIM
Aynı işlemi 2-3 defa dilediğiniz hacim ve uzunluğa ulaşana kadar tekrarla.

DÖRDÜNCÜ ADIM
Maskara uygulamasını bir kat alt kirpiklerine uygulamak, etkiyi arttırmana yardımcı olacak.

GÜZELLİK NOTLARI: Maskaranı su ve sabunla kolaylıkla çıkartabilirsin.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön