Asi ve asil: 3 adımda Lana Del Rey makyajı

Asi ve asil: 3 adımda Lana Del Rey makyajı

"Born to die" şarkısıyla hayatımıza hızlı bir giriş yapan baygın bakışlı güzel Lana Del Rey, yalnızca sesiyle değil, stiliyle de dikkatleri her daim üzerinde tutuyor. Hüzünlü kraliçe, hem umursamaz hem de şık görünümüyle dengeleri alt üst etmeyi başarıyor. Bu tarzının önemli bir parçası da elbette makyajı. Del Rey'in makyaj stilini denemek için birçok sebebimiz var!

Sıra sende

Lana Del Rey'in makyajı, sonbaharın favori parçalarından deri ceket ile çok yakışacak!

Birinci adım:

Teninde Lana Del Rey gibi bebeksi bir etki yaratmak için, bir primerle makyajına başla. Takiben, fondöteni alnına, burnuna, yanaklarına ve çenene olmak üzere 5 nokta halinde kondur ve orta boy bir fırçayla fondöteni eşit şekilde dağıt. Dağıtma işlemini yuvarlak hareketlerle uygularsan renk homojen bir şekilde rahatça dağılır. Son olarak parlamayı engellemek için transparan bir pudra sür.

İkinci adım:

Del Rey'in badem gözlerine sahip olmanın ilk adımı olarak, göz kapaklarına primer uygula. Bu sayede göz kapakların daha beyaz bir renk alacak ve daha sağlıklı bakışlara kavuşacaksın. Daha sonra siyah eyelinerı, gözlerinin bitimine doğru giderek kalınlaşacak şekilde uygula. Alt kirpik diplerinin dış kısımlarına bakıra dönük kahverengi bir farı, eğik açılı eyeliner fırçasıyla sür. Son olarak kirpiklerini kıvırıcıyla kıvır ve hem alt hem üst kirpiklerine, iki kat siyah maskara uygula.

Üçüncü adım:

Dudaklarına gül kurusu renginde bir ruj sür. Bu makyajını siyah blazer veya deri ceketle kombinleyerek Lana Del Rey'in sıradışı tarzını elde edebilir ve göz kamaştırabilirsin!

 

BU GÖRÜNÜM İÇİN
Superliner Mat-matic 01 Ultra Black

Superliner Mat-matic 01 Ultra Black

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN
Superliner Mat-matic 01 Ultra Black

Superliner Mat-matic 01 Ultra Black