loader

Aşka Evet: Armani Si Parfüm ve Notaları

Favoriye Ekle

Son zamanların en popüler kadın parfümlerinden Armani Si Parfüm ve notalarını birlikte inceliyoruz!

Kadınsı, zarif, yoğun ama aynı zamanda yumuşak bir parfüm arıyorsan doğru yerdesin! Son yılların en çok beğenilen ve ikonikleşen kadın parfümlerinden olan Giorgio Armani Si Parfüm’ü bugün tüm yönleriyle inceliyoruz. Her daim parfüm önerilerimiz arasında yer alan Armani kadın parfümü, şık ve zarif kokusuyla herkesin beğenisini topluyor. Aşka “Evet” diyorsan, bu İtalyan zarafeti taşıyan afrodizyak etkili kadın parfümüne daha yakından bakalım…

Armani Si Parfüm

Armani Si Parfüm

Feminen, yoğun ama aynı zamanda da yumuşak, romantik ve tutkulu kadın parfümleri her zaman favorimiz. Yoğun olan ama insanın içini baymayan, her zaman çok çekici hissettiren kadın parfümleri gerçekten de hem çok özgün bir hava yaratıyor, hem de iz bırakıyor.

Çekici kadın parfümleri dendiğinde ise aklımıza ilk gelenlerden biri Armani Si parfüm. Özellikle Sevgililer Günü hediyesi olarak da harika bir seçenek olan Armani Si parfüm ve notaları çok özel ve özenle seçilmiş.

Armani Si Parfüm Notaları

Armani Si Parfüm Notaları

Bu kadar feminen ve aşk dolu bir parfümün notalarını merak ediyor olmalısın. Armani Si parfüm notaları şu şekilde bir araya getirilmiş ve o ikonik zarif etkiyi yaratmış:

  • Üst notalar: Frenk üzümü nektarı, Bergamot, Mandalina
  • Kalp notalar: Frezya, neroli, yasemin
  • Temel notalar: Paçuli, odunsu kokular, amber, vanilya ve ambroksan

Armani Si Parfüm Nasıl Kokuyor?

Armani Si Parfüm Nasıl Kokuyor?

Armani Si parfüm notalarına baktığımızda, hem çiçeksi, hem meyvemsi hem de odunsu kokuların ön planda olduğunu görüyoruz. Bu koku aileleri ve notalar birbirleriyle o kadar iyi bir şekilde harmanlanmış ki, ortaya son derece kadınsı, feminen bir parfüm çıkmış

Armani Si Parfümü ilk sıktığınızda tamamen yumuşak meyveli bir açılış duyuyorsunuz, bu da üst notalarındaki fren üzümü, bergamot ve vanilyadan kaynaklanıyor. Kısa bir süre sonra ise bu meyveli notalar kendini beyaz çiçek kokularına bırakıyor ve iç ısıtan, zarif ve şık bir hale dönüşüyor.

Armani Si Parfümün en kalıcı olan notaları ise temel notaları olan amber ve paçuli içeriyor. Amber ve ambroksan, parfümün tertemiz ve kremsi kokmasını sağlarken, paçuli ise çekici bir etki veriyor.

Armani Si Parfüm Kalıcı Mı?

Armani Si Parfüm Kalıcı Mı?

Kadın parfümlerinin geneliyle kıyaslandığında, Armani Si Parfüm son derece kalıcı. İlk sıkıldığında son derece ferah ama bir o kadar da insanın içini ısıtan bir etki veriyor. Ne sıkan kişiyi ne de çevresini rahatsız edecek bir yoğunluğa sahip değil. Uzun saatler kalıcılığını sürdüren bu parfüm, çekici, kadınsı ve romantik bir his veriyor. Hem yoğun hem de çok yumuşak, şık ve zarif kadın parfümleri seviyorsan, Armani Si parfüm, imza parfümün olmaya aday.

Sevgililer günü hediyesi arayan erkekler için de Armani Si parfüm seti mükemmel bir seçenek!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler