EDİTÖRLER

Deniz Ö.

Deniz Ö.

Blogger

İtalyan Lisesi’nden mezun olduktan sonra, İstanbul Üniversitesi Antropoloji bölümünü tamamlayan Deniz, okulu bitirdikten sonra kendini moda-dergi dünyasının mutfağında buldu. Ünlü fotoğrafçıların yanında moda çekimlerine gece-gündüz demeden katıldıktan sonra soluğu reklam sektöründe aldı. Küçüklükten beri içindeki yazı yazma isteği burada metin yazarlığına dönüşünce, yolu tekrar moda ile kesişti. 4 yıldır Markafoni’de editör olarak çalışan Deniz’in diğer tutkusu ise tabii ki makyaj. Yeni çıkan ürünleri denemekten ve bunları yazıya dökmekten keyif alıyor. Makyaj trendlerini yakından takip eden ve küçüklüğünde annesinin makyaj malzemelerini gizli gizli karıştıran Deniz, bugün @emeyzingblog adlı blogunda, kendi makyaj malzemelerini ve makyaja dair ipuçlarını, deneyimleriyle takipçilerine aktarıyor.


DETAY

Bersu Ö.

Bersu Ö.

Editor

Gezmeyi, alışveriş yapmayı ve keyifli sohbetlerin müdavimi olan Bersu Beykent Üniversitesi İşletme Mühendisliği mezunu. İçindeki okuma aşkını bastıramayıp mezun olduğu gibi Bilgi Üniversitesi Pazarlama İletişimi (Marka Okulu) yüksek lisans eğitimine başlamasının asıl sebebi ise iflah olmaz merakı olmuş. Şampuan arkalarını bile okumaktan büyük zevk alan Bersu’nun yazmayı da çok sevdiğini Markafoni’de editör olarak iş hayatına atılmasından anlayabiliyoruz. Şimdilerde ise kullandığı ürünleri, sevdiği markaları ve deneyimlerini makyaj.com aracılığıyla siz okurlarımızla paylaşıyor.


DETAY

Cansu G.

Cansu G.

Stil Avcısı

Yeditepe Üniversitesi, Gazetecilik Bölümü mezunu olan Cansu, üniversite hayatı boyunca güzellik, ünlülerin stilleri ve moda ile iç içeydi.


DETAY

DİĞER EDİTÖRLER

Cansu D.

Cansu D.

Editor

Youtube kanalında yayınladığı saç, makyaj, cilt bakımı ve kullandığı ürünler hakkındaki öneri videolarıyla hepimizin sevdiği bir isim olan Cansu Dengey Makyaj.com’un konuk editörü! Keyifli videolarını şimid de makyaj.com okuyucuları ile paylaşıyor.


DETAY

Özge N.

Özge N.

Editor

Makyaj kariyerime çocukken, pastel boya yerine annemin rujlarını kullanarak başladım. İlerleyen yaşlarda da halalarım üzerindeki deneysel çalışmalarımla makyaj kariyerimi devam ettirdim. Hazinem dediğim doğum lekem sayesinde iyi bir kapatıcıyı ve fondöteni diğerlerinden ayrıştırabilecek algıya sahip oldum. Hmm şey bir de yaşasın pilates!


DETAY

Cansu Y.

Cansu Y.

Vlogger

Her lisede mutlaka olan, fondöteni veya maskarası yüzünden kenara çekilen kızlardan Cansu! Doğa Koleji'nden mezun olduktan sonra Dialog'da spikerlik-sunuculuk, sonrasında da oyunculuk eğitimi aldı. Şu anda Anadolu Üniversitesi'nde Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünde okuyor.


DETAY

Pelin D.

Pelin D.

Editor

Makyaja ve modaya olan ilgisine, kendine has stiline bayıldığımız vlogger Pelin Dindar, makyaja dair bilgilerini, Makyaj.com'un konuk editörü olarak bizimle paylaşıyor. Çekici ve feminen stilin ipuçlarını öğrenmek için Pelin Dindar'ın önerilerine kulak vermeye ne dersin?


DETAY

Şule K.

Şule K.

Editor

Youtube'un sevilen yüzlerinden Şule, şimdi makyaj hakkında bildiği her şeyi Makyaj.com'da senin için paylaşıyor. En yeni makyaj trendlerini konuk editörümüz Şule'nin gözünden yorumlamak ve bir gün mutlaka işine yarayacak makyaj tüyolarını kaçırmamak için en doğru yerdesin!


DETAY

Ece T.

Ece T.

Editor

Saç, makyaj, cilt bakımı ve güzellik hakkında önerileri ile hepimizin beğenisini toplayan Ece Targıt, Makyaj.com'un konuk editörü olarak, makyaj hakkında bildiği her şeyi Makyaj.com okuyucuları ile paylaşıyor!


DETAY

Melis D.

Melis D.

Editor

Profesyonel makyaj bilgisi ve göz alıcı makyaj uygulamalarıyla bize kendini hayran bırakan Melis Deniz, şimdi Makyaj.com'un konuk editörü olarak seninle tüm tüyolarını paylaşıyor. Makyaja dair profesyonel bilgileri Melis'ten öğrenmek için, makyaj rutinini değiştirecek bilgilere şimdiden yer açmalısın!


DETAY