EDİTÖRLER

Selen C.

Selen C.

Güzellik Gurusu

Lisans eğitimini Yeditepe Üniversitesi’nde Gazetecilik üzerine tamamlayan Selen, London School of Journalism’de kadın medyasında yazma ve yaşam stili gazeteciliği üzerine eğitimler aldı. Vogue ve ELLE gibi moda dergilerinde ve ardından Akşam Gazetesi’nde staj yaptıktan sonra Women’s Health dergisinde Güzellik ve Sağlık Editörü olarak çalışmaya başladı.


DETAY

Cansu G.

Cansu G.

Stil Avcısı

Yeditepe Üniversitesi, Gazetecilik Bölümü mezunu olan Cansu, üniversite hayatı boyunca güzellik, ünlülerin stilleri ve moda ile iç içeydi.


DETAY

Ece Y.

Ece Y.

Trend Dedektifi

Alışverişkolik, saç, makyaj, bakım konularında neredeyse takıntılı olan Ece 2014’te Yeditepe Üniversitesi, Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünden, Yüksek Onur Derecesi ile mezun oldu.


DETAY

Bersu Ö.

Bersu Ö.

Editor

Gezmeyi, alışveriş yapmayı ve keyifli sohbetlerin müdavimi olan Bersu Beykent Üniversitesi İşletme Mühendisliği mezunu. İçindeki okuma aşkını bastıramayıp mezun olduğu gibi Bilgi Üniversitesi Pazarlama İletişimi (Marka Okulu) yüksek lisans eğitimine başlamasının asıl sebebi ise iflah olmaz merakı olmuş. Şampuan arkalarını bile okumaktan büyük zevk alan Bersu’nun yazmayı da çok sevdiğini Markafoni’de editör olarak iş hayatına atılmasından anlayabiliyoruz. Şimdilerde ise kullandığı ürünleri, sevdiği markaları ve deneyimlerini makyaj.com aracılığıyla siz okurlarımızla paylaşıyor.


DETAY

DİĞER EDİTÖRLER

Nil N.

Nil N.

Editor

Tarzıyla bize her daim ilham veren, moda haftalarının en cool kızı, partilerin en aranılan ismi Nil Ninat, şimdi Makyaj.com konuk editörü olarak bizimle makyaja ve modaya dair bildiği her şeyi paylaşıyor. Nil'in hayranlık uyandıran sokak stilinden ve makyaj önerilerinden ilham almaya ne dersin?


DETAY

Cansu D.

Cansu D.

Editor

Youtube kanalında yayınladığı saç, makyaj, cilt bakımı ve kullandığı ürünler hakkındaki öneri videolarıyla hepimizin sevdiği bir isim olan Cansu Dengey Makyaj.com’un konuk editörü! Keyifli videolarını şimid de makyaj.com okuyucuları ile paylaşıyor.


DETAY

Ece T.

Ece T.

Editor

Saç, makyaj, cilt bakımı ve güzellik hakkında önerileri ile hepimizin beğenisini toplayan Ece Targıt, Makyaj.com'un konuk editörü olarak, makyaj hakkında bildiği her şeyi Makyaj.com okuyucuları ile paylaşıyor!


DETAY

Melis D.

Melis D.

Editor

Profesyonel makyaj bilgisi ve göz alıcı makyaj uygulamalarıyla bize kendini hayran bırakan Melis Deniz, şimdi Makyaj.com'un konuk editörü olarak seninle tüm tüyolarını paylaşıyor. Makyaja dair profesyonel bilgileri Melis'ten öğrenmek için, makyaj rutinini değiştirecek bilgilere şimdiden yer açmalısın!


DETAY

Cansu Y.

Cansu Y.

Vlogger

Her lisede mutlaka olan, fondöteni veya maskarası yüzünden kenara çekilen kızlardan Cansu! Doğa Koleji'nden mezun olduktan sonra Dialog'da spikerlik-sunuculuk, sonrasında da oyunculuk eğitimi aldı. Şu anda Anadolu Üniversitesi'nde Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünde okuyor.


DETAY

Şule K.

Şule K.

Editor

Youtube'un sevilen yüzlerinden Şule, şimdi makyaj hakkında bildiği her şeyi Makyaj.com'da senin için paylaşıyor. En yeni makyaj trendlerini konuk editörümüz Şule'nin gözünden yorumlamak ve bir gün mutlaka işine yarayacak makyaj tüyolarını kaçırmamak için en doğru yerdesin!


DETAY