EDİTÖRLER

Ece Y.

Ece Y.

Trend Dedektifi

Alışverişkolik, saç, makyaj, bakım konularında neredeyse takıntılı olan Ece 2014’te Yeditepe Üniversitesi, Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünden, Yüksek Onur Derecesi ile mezun oldu.


DETAY

Cansu G.

Cansu G.

Stil Avcısı

Yeditepe Üniversitesi, Gazetecilik Bölümü mezunu olan Cansu, üniversite hayatı boyunca güzellik, ünlülerin stilleri ve moda ile iç içeydi.


DETAY

Deniz Ö.

Deniz Ö.

Blogger

İtalyan Lisesi’nden mezun olduktan sonra, İstanbul Üniversitesi Antropoloji bölümünü tamamlayan Deniz, okulu bitirdikten sonra kendini moda-dergi dünyasının mutfağında buldu. Ünlü fotoğrafçıların yanında moda çekimlerine gece-gündüz demeden katıldıktan sonra soluğu reklam sektöründe aldı. Küçüklükten beri içindeki yazı yazma isteği burada metin yazarlığına dönüşünce, yolu tekrar moda ile kesişti. 4 yıldır Markafoni’de editör olarak çalışan Deniz’in diğer tutkusu ise tabii ki makyaj. Yeni çıkan ürünleri denemekten ve bunları yazıya dökmekten keyif alıyor. Makyaj trendlerini yakından takip eden ve küçüklüğünde annesinin makyaj malzemelerini gizli gizli karıştıran Deniz, bugün @emeyzingblog adlı blogunda, kendi makyaj malzemelerini ve makyaja dair ipuçlarını, deneyimleriyle takipçilerine aktarıyor.


DETAY

L'Oréal ContentPRO

L'Oréal ContentPRO

Yazar

L’Oréal Türkiye’nin yepyeni platformu L’Oréal Content Pro; güzellik merakını geniş kitleler ile paylaşmak isteyip, nereden ve nasıl başlaması gerektiğine bir türlü karar veremeyenlerin buluştuğu bir platform. Yepyeni içerik üreticilerin birbirinden ilham verici yazılarını Makyaj.com'da takip edebilirsin!


DETAY

DİĞER EDİTÖRLER

Özge N.

Özge N.

Editor

Makyaj kariyerime çocukken, pastel boya yerine annemin rujlarını kullanarak başladım. İlerleyen yaşlarda da halalarım üzerindeki deneysel çalışmalarımla makyaj kariyerimi devam ettirdim. Hazinem dediğim doğum lekem sayesinde iyi bir kapatıcıyı ve fondöteni diğerlerinden ayrıştırabilecek algıya sahip oldum. Hmm şey bir de yaşasın pilates!


DETAY

Gözde T.

Gözde T.

Editor

Youtube'un şen şekrak yüzlerinden biri olan Gözde, şimdi makyaj hakkında bildiği her şeyi Makyaj.com'da senin için anlatıyor. Yeni çıkan makyaj trendlerini Gözde'nin gözünden yorumlamak ve bir gün mutlaka işine yarayacak makyaj tüyolarını öğrenmek için doğru yerdesin!


DETAY

Şule K.

Şule K.

Editor

Youtube'un sevilen yüzlerinden Şule, şimdi makyaj hakkında bildiği her şeyi Makyaj.com'da senin için paylaşıyor. En yeni makyaj trendlerini konuk editörümüz Şule'nin gözünden yorumlamak ve bir gün mutlaka işine yarayacak makyaj tüyolarını kaçırmamak için en doğru yerdesin!


DETAY

Cansu Y.

Cansu Y.

Vlogger

Her lisede mutlaka olan, fondöteni veya maskarası yüzünden kenara çekilen kızlardan Cansu! Doğa Koleji'nden mezun olduktan sonra Dialog'da spikerlik-sunuculuk, sonrasında da oyunculuk eğitimi aldı. Şu anda Anadolu Üniversitesi'nde Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünde okuyor.


DETAY

Melis D.

Melis D.

Editor

Profesyonel makyaj bilgisi ve göz alıcı makyaj uygulamalarıyla bize kendini hayran bırakan Melis Deniz, şimdi Makyaj.com'un konuk editörü olarak seninle tüm tüyolarını paylaşıyor. Makyaja dair profesyonel bilgileri Melis'ten öğrenmek için, makyaj rutinini değiştirecek bilgilere şimdiden yer açmalısın!


DETAY

Selin Y.

Selin Y.

Editor

Harika göz makyajlarının ilham kaynağı Selin Yağcıoğlu, konuk editörümüz olarak Makyaj.com'da makyaj hakkında bildiği her şeyi bizimle paylaşıyor! Instagram videolarını izlemeye bayıldığımız Selin'den, makyaj hakkında öğreneceğimiz çok şey var!


DETAY

Şeyda E.

Şeyda E.

Editor

Yaptığı sıradışı makyajlarla Youtube dünyasının çılgın isimlerinden Şeyda Erdoğan makyaj.com'un konuk editörü olarak makyaj tüyolarını seninle paylaşıyor! Farklı makyaj teknikleri ile bambaşka bir sen görmek istiyorsan Şeyda'nın makyaj önerilerine mutlaka kulak vermelisin!


DETAY

Tuğçe D.

Tuğçe D.

Editor

26 yaşında olmasına rağmen şimdiye kadar 30’dan fazla ülkeye ve 100’lerce şehre seyahat etmiş olan Tuğçe, gezilerini her ay kendi bloğunda yazıyor. Farklı kültürler tanımayı, yereller gibi seyahat etmeyi ve deneyimlemediği her şeyi keşfetmeyi çok seven Tuğçe’nin etkileşimleri, doğal, komik ve samimi anlatım tarzı sebebiyle bir hayli yüksek.


DETAY

Cansu D.

Cansu D.

Editor

Youtube kanalında yayınladığı saç, makyaj, cilt bakımı ve kullandığı ürünler hakkındaki öneri videolarıyla hepimizin sevdiği bir isim olan Cansu Dengey Makyaj.com’un konuk editörü! Keyifli videolarını şimid de makyaj.com okuyucuları ile paylaşıyor.


DETAY

Selen C.

Selen C.

Güzellik Gurusu

Lisans eğitimini Yeditepe Üniversitesi’nde Gazetecilik üzerine tamamlayan Selen, London School of Journalism’de kadın medyasında yazma ve yaşam stili gazeteciliği üzerine eğitimler aldı. Vogue ve ELLE gibi moda dergilerinde ve ardından Akşam Gazetesi’nde staj yaptıktan sonra Women’s Health dergisinde Güzellik ve Sağlık Editörü olarak çalışmaya başladı.


DETAY

Ezgi F.

Ezgi F.

Editor

Ezgi Fındık'ı sen de bizim kadar heyecanla ve severek takip ediyor musun? Kendine has tarzı, muhteşem dumanlı göz makyajları ve profesyonel tüyoları ile Ezgi Fındık, şimdi konuk editör olarak Makyaj.com'da bizimle!


DETAY

Ece T.

Ece T.

Editor

Saç, makyaj, cilt bakımı ve güzellik hakkında önerileri ile hepimizin beğenisini toplayan Ece Targıt, Makyaj.com'un konuk editörü olarak, makyaj hakkında bildiği her şeyi Makyaj.com okuyucuları ile paylaşıyor!


DETAY

Fatmanur Ö

Fatmanur Ö

Editor

Makyaj videolarını çok severek takip ettiğimiz, tarzına ve güzelliğine hayran olduğumuz Fatmanur Öztekin, makyaja dair bildiği tüm ipuçlarını Makyaj.com'da bizimle paylaşıyor. O mükemmel selfielerine bakıp, verdiği ipuçlarını heyecanla takip ediyoruz!


DETAY

Melis E.

Melis E.

Editor

Hem tarzını hem de makyaj stilini çok severek takip ettiğimiz Melis Erkılıç, artık Makyajcom'da makyaja dair bildiklerini bizimle paylaşıyor! Onun o çekici ve havalı tarzından ilham almak için yazılarını heyecanla takip ediyoruz.


DETAY

Begüm K.

Begüm K.

Editor

Bahçeşehir Üniversitesi’nde Diyetisyenlik ve Beslenme Eğitimi alan blogger, hem beslenme ve içerikler üzerine bilgisi hem de bakım merakı ile, güzellik sırlarını paylaşıyor.


DETAY

Nil N.

Nil N.

Editor

Tarzıyla bize her daim ilham veren, moda haftalarının en cool kızı, partilerin en aranılan ismi Nil Ninat, şimdi Makyaj.com konuk editörü olarak bizimle makyaja ve modaya dair bildiği her şeyi paylaşıyor. Nil'in hayranlık uyandıran sokak stilinden ve makyaj önerilerinden ilham almaya ne dersin?


DETAY

Münhan Ç.

Münhan Ç.

Editor

Youtube kanalını severek takip ettiğimiz, doğal makyaj stiline bayıldığımız Münhan Çınar, makyaj hakkında bildiği tüm tüyoları Makyaj.com'da bizimle paylaşıyor. Münhan Çınar'ın göz alıcı stilinden ilham almak, moda ve makyaja dair bildiklerini takip etmek için Makyaj.com'a göz at!


DETAY

Selma Ç.

Selma Ç.

Editor

Makyaj tarzını çok beğendiğimiz Selma Çiçekdal, kendine has makyaj önerileri ile Makyaj.com'da! Buğulu göz makyajları, aydınlatıcılar ve rujlar konusunda tarzına çok güvendiğimiz Selma'yı büyük bir zevkle takip ediyoruz!


DETAY

Gökçe Y.

Gökçe Y.

Editor

Makyaj tarzına ve stiline bayıldığımız Gökçe Yıldırım, Makyaj.com'un konuk editörü olarak bizimle! Baştan ayağı nasıl cool olunur merak ediyorsan, Gökçe'nin önerilerini kaçırma!


DETAY

Pelin D.

Pelin D.

Editor

Makyaja ve modaya olan ilgisine, kendine has stiline bayıldığımız vlogger Pelin Dindar, makyaja dair bilgilerini, Makyaj.com'un konuk editörü olarak bizimle paylaşıyor. Çekici ve feminen stilin ipuçlarını öğrenmek için Pelin Dindar'ın önerilerine kulak vermeye ne dersin?


DETAY

Ema A.

Ema A.

Editor

Profesyonel makyaj artistleri arasında, tarzını en sevdiklerimizden, ondan her gün yepyeni bir ipucu öğrendiğimiz Ema Aydın, makyaja dair bildiği tüm sırları bizimle paylaşıyor. Eğer sen de profesyonel sırlar öğrenmek istiyorsan, Makyaj.com konuk editörü Ema Aydın'ı takip etmelisin!


DETAY