EDİTÖRLER

Cansu G.

Cansu G.

Stil Avcısı

Çocukluğundan beri güzellik odak noktası olan Cansu; Yeditepe Üniversitesi Gazetecilik Bölümü mezunu. Üstelik Cansu okuduğu bölümü hayatının en büyük tutkusu güzellik ve moda ile harmanlayanlardan biri! Hayatı boyunca güzelliğe olan yoğun ilgisi ve iş hayatındaki tecrübeleri, onun ünlülerin saç ve makyaj stilleri ve moda ile her zaman iç içe olmasını sağladı. Şu an sacsirlari.com ve makyaj.com sitelerinde içerik editörü olarak çalışan Cansu, büyük bir tutkuyla hayalini gerçeğe dönüştürmeye devam etmekte. Her gün modayı, sanat camiasını ve trendleri didik didik eden Cansu’nun en büyük bağımlılığı bloggerları stalklamak! Yerli, yabancı birçok makyaj ve saç bloggerını yakından takip ederek en yeni trendlere kendi yorumunu ekleyerek sitemizde her gün paylaşmakta. Ünlülerin kullandığı en trend makyaj ve saç stillerini araştırıyor, deniyor ve paylaşarak herkese kendi tarzını yaratma konusunda ilham veriyor!

Ece Y.

Ece Y.

Trend Dedektifi

Alışverişkolik, saç, makyaj, bakım konularında neredeyse takıntılı olan Ece 2014’te Yeditepe Üniversitesi, Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünden mezun oldu. Okul dönemi ve kurumsal şirketlerde tecrübe kazandıktan sonra en büyük tutkusu olan güzellik trendlerini araştırmaya yöneldi. İçindeki güzelliği ortaya çıkartabilmenin en yeni trendleri takip edip uygulamaktan geçtiğine inanan Ece’nin en büyük ilgisi çocukluğundan bu yana en yeni saç ve makyaj trendlerini keşfetmek ve etrafındaki insanlarla paylaşmak oldu. Küçüklüğünden bu yana en büyük hobisi farklı makyaj ve saç malzemelerini denemek olan Ece’nin, o zamandan beri güzellik ile ilgili konulara büyük ilgisi var. Saç, makyaj, kozmetik ürünlerine olan bu yoğun ilgilisini ise en sonunda, 2013’te güzellik blogunu açarak takipçileriyle paylaşmaya başladı. 2014 Aralık ayında ise Saç Sırları.com ve Makyaj.com editörü olarak hobisini artık kariyeri haline dönüştürerek, hayatının en doğru kararını verdi.

 Deniz Ö.

Deniz Ö.

Blogger

İtalyan Lisesi’nden mezun olduktan sonra, İstanbul Üniversitesi Antropoloji bölümünü tamamlayan Deniz, okulu bitirdikten sonra kendini moda-dergi dünyasının mutfağında buldu. Ünlü fotoğrafçıların yanında moda çekimlerine gece-gündüz demeden katıldıktan sonra soluğu reklam sektöründe aldı. Küçüklükten beri içindeki yazı yazma isteği burada metin yazarlığına dönüşünce, yolu tekrar moda ile kesişti. 4 yıldır Markafoni’de editör olarak çalışan Deniz’in diğer tutkusu ise tabii ki makyaj. Yeni çıkan ürünleri denemekten ve bunları yazıya dökmekten keyif alıyor. Makyaj trendlerini yakından takip eden ve küçüklüğünde annesinin makyaj malzemelerini gizli gizli karıştıran Deniz, bugün @emeyzingblog adlı blogunda, kendi makyaj malzemelerini ve makyaja dair ipuçlarını, deneyimleriyle takipçilerine aktarıyor.

Cansu Y.

Cansu Y.

Vlogger

Her lisede mutlaka olan, fondöteni veya maskarası yüzünden kenara çekilen kızlardan Cansu! Doğa Koleji'nden mezun olduktan sonra Dialog'da spikerlik-sunuculuk, sonrasında da oyunculuk eğitimi aldı. Şu anda Anadolu Üniversitesi'nde Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünde okuyor. Küçük yaşlarından beri ilgisi olan makyaja ve makyaj malzemelerine olan tutkusunu başka makyaj tutkunlarıyla paylaşmak için instagramda @cansuyegin kullanıcı adıyla bir insta-blog açıyor ve makyaj paylaşımlarına biraz moda, biraz lifestyle ekleyerek devam ediyor. Yakın bir zaman önce açtığı Youtube kanalında, makyaj tekniklerini de kullanarak nasıl makyaj yaptığını anlatıyor. Yaptığı işi 'aynı hobiye sahip kadınların buluştuğu ve birbirlerine ilham olabildiği bir yer!" olarak tanımlayan Cansu için makyaj tam anlamıyla bir tutku.

Selen C.

Selen C.

Güzellik Gurusu

Lisans eğitimini Yeditepe Üniversitesi’nde Gazetecilik üzerine tamamlayan Selen, London School of Journalism’de kadın medyasında yazma ve yaşam stili gazeteciliği üzerine eğitimler aldı. Vogue ve ELLE gibi moda dergilerinde ve ardından Akşam Gazetesi’nde güzellik ve moda üzerinde uzmanlaştıktan sonra Women’s Health dergisinde Güzellik ve Sağlık Editörü olarak uzmanlık alanını tamamen kadın sağlığı ve güzelliğe yöneltti. Makyaj ve saç tekniklerine her zaman yoğun ilgisi olan Selen, her gün en yeni güzellik trendlerini yakından takip ediyor. Şu anda Saçsırları.com ve Makyaj.com için editörlük yapan Selen kadınlara nasıl güzelliklerini ortaya çıkarabileceklerini anlatarak ilham veriyor ve hayallerinin süsleyen en yeni güzellik trendlerine ulaşabilmeleri için ipuçları sunuyor. Bu şekilde kendi hayallerini de gerçekleştirmekte olan Selen, Birguzellikeditoru.com adı altındaki güzellik bloğunda da takipçileriyle hayat kurtaracak güzellik ipuçları ve rutinleri paylaşıyor. Güzellik gurusu olma yolunda hızla devam ederken bir yandan da yüksek lisans eğitimine Camilio Jose Cela Üniversitesi’nde devam ediyor.

Gelişmelerden haberdar olun!

ok

Kullanım şartlarını ve koşullarını okudum.