EDİTÖRLER

Bersu Ö.

Bersu Ö.

Editor

Gezmeyi, alışveriş yapmayı ve keyifli sohbetlerin müdavimi olan Bersu Beykent Üniversitesi İşletme Mühendisliği mezunu. İçindeki okuma aşkını bastıramayıp mezun olduğu gibi Bilgi Üniversitesi Pazarlama İletişimi (Marka Okulu) yüksek lisans eğitimine başlamasının asıl sebebi ise iflah olmaz merakı olmuş. Şampuan arkalarını bile okumaktan büyük zevk alan Bersu’nun yazmayı da çok sevdiğini Markafoni’de editör olarak iş hayatına atılmasından anlayabiliyoruz. Şimdilerde ise kullandığı ürünleri, sevdiği markaları ve deneyimlerini makyaj.com aracılığıyla siz okurlarımızla paylaşıyor.


DETAY

Deniz Ö.

Deniz Ö.

Blogger

İtalyan Lisesi’nden mezun olduktan sonra, İstanbul Üniversitesi Antropoloji bölümünü tamamlayan Deniz, okulu bitirdikten sonra kendini moda-dergi dünyasının mutfağında buldu. Ünlü fotoğrafçıların yanında moda çekimlerine gece-gündüz demeden katıldıktan sonra soluğu reklam sektöründe aldı. Küçüklükten beri içindeki yazı yazma isteği burada metin yazarlığına dönüşünce, yolu tekrar moda ile kesişti. 4 yıldır Markafoni’de editör olarak çalışan Deniz’in diğer tutkusu ise tabii ki makyaj. Yeni çıkan ürünleri denemekten ve bunları yazıya dökmekten keyif alıyor. Makyaj trendlerini yakından takip eden ve küçüklüğünde annesinin makyaj malzemelerini gizli gizli karıştıran Deniz, bugün @emeyzingblog adlı blogunda, kendi makyaj malzemelerini ve makyaja dair ipuçlarını, deneyimleriyle takipçilerine aktarıyor.


DETAY

Cansu G.

Cansu G.

Stil Avcısı

Yeditepe Üniversitesi, Gazetecilik Bölümü mezunu olan Cansu, üniversite hayatı boyunca güzellik, ünlülerin stilleri ve moda ile iç içeydi.


DETAY

Selen C.

Selen C.

Güzellik Gurusu

Lisans eğitimini Yeditepe Üniversitesi’nde Gazetecilik üzerine tamamlayan Selen, London School of Journalism’de kadın medyasında yazma ve yaşam stili gazeteciliği üzerine eğitimler aldı. Vogue ve ELLE gibi moda dergilerinde ve ardından Akşam Gazetesi’nde staj yaptıktan sonra Women’s Health dergisinde Güzellik ve Sağlık Editörü olarak çalışmaya başladı.


DETAY

Ece Y.

Ece Y.

Trend Dedektifi

Alışverişkolik, saç, makyaj, bakım konularında neredeyse takıntılı olan Ece 2014’te Yeditepe Üniversitesi, Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünden, Yüksek Onur Derecesi ile mezun oldu.


DETAY

Şeyda E.

Şeyda E.

Editor

Yaptığı sıradışı makyajlarla Youtube dünyasının çılgın isimlerinden Şeyda Erdoğan makyaj.com'un konuk editörü olarak makyaj tüyolarını seninle paylaşıyor! Farklı makyaj teknikleri ile bambaşka bir sen görmek istiyorsan Şeyda'nın makyaj önerilerine mutlaka kulak vermelisin!


DETAY

DİĞER EDİTÖRLER

Özge N.

Özge N.

Editor

Makyaj kariyerime çocukken, pastel boya yerine annemin rujlarını kullanarak başladım. İlerleyen yaşlarda da halalarım üzerindeki deneysel çalışmalarımla makyaj kariyerimi devam ettirdim. Hazinem dediğim doğum lekem sayesinde iyi bir kapatıcıyı ve fondöteni diğerlerinden ayrıştırabilecek algıya sahip oldum. Hmm şey bir de yaşasın pilates!


DETAY

Melis D.

Melis D.

Editor

Profesyonel makyaj bilgisi ve göz alıcı makyaj uygulamalarıyla bize kendini hayran bırakan Melis Deniz, şimdi Makyaj.com'un konuk editörü olarak seninle tüm tüyolarını paylaşıyor. Makyaja dair profesyonel bilgileri Melis'ten öğrenmek için, makyaj rutinini değiştirecek bilgilere şimdiden yer açmalısın!


DETAY

Fatmanur Ö

Fatmanur Ö

Editor

Makyaj videolarını çok severek takip ettiğimiz, tarzına ve güzelliğine hayran olduğumuz Fatmanur Öztekin, makyaja dair bildiği tüm ipuçlarını Makyaj.com'da bizimle paylaşıyor. O mükemmel selfielerine bakıp, verdiği ipuçlarını heyecanla takip ediyoruz!


DETAY

Nil N.

Nil N.

Editor

Tarzıyla bize her daim ilham veren, moda haftalarının en cool kızı, partilerin en aranılan ismi Nil Ninat, şimdi Makyaj.com konuk editörü olarak bizimle makyaja ve modaya dair bildiği her şeyi paylaşıyor. Nil'in hayranlık uyandıran sokak stilinden ve makyaj önerilerinden ilham almaya ne dersin?


DETAY

Gözde T.

Gözde T.

Editor

Youtube'un şen şekrak yüzlerinden biri olan Gözde, şimdi makyaj hakkında bildiği her şeyi Makyaj.com'da senin için anlatıyor. Yeni çıkan makyaj trendlerini Gözde'nin gözünden yorumlamak ve bir gün mutlaka işine yarayacak makyaj tüyolarını öğrenmek için doğru yerdesin!


DETAY

Pelin D.

Pelin D.

Editor

Makyaja ve modaya olan ilgisine, kendine has stiline bayıldığımız vlogger Pelin Dindar, makyaja dair bilgilerini, Makyaj.com'un konuk editörü olarak bizimle paylaşıyor. Çekici ve feminen stilin ipuçlarını öğrenmek için Pelin Dindar'ın önerilerine kulak vermeye ne dersin?


DETAY

Ece T.

Ece T.

Editor

Saç, makyaj, cilt bakımı ve güzellik hakkında önerileri ile hepimizin beğenisini toplayan Ece Targıt, Makyaj.com'un konuk editörü olarak, makyaj hakkında bildiği her şeyi Makyaj.com okuyucuları ile paylaşıyor!


DETAY

Ezgi F.

Ezgi F.

Editor

Ezgi Fındık'ı sen de bizim kadar heyecanla ve severek takip ediyor musun? Kendine has tarzı, muhteşem dumanlı göz makyajları ve profesyonel tüyoları ile Ezgi Fındık, şimdi konuk editör olarak Makyaj.com'da bizimle!


DETAY

Şule K.

Şule K.

Editor

Youtube'un sevilen yüzlerinden Şule, şimdi makyaj hakkında bildiği her şeyi Makyaj.com'da senin için paylaşıyor. En yeni makyaj trendlerini konuk editörümüz Şule'nin gözünden yorumlamak ve bir gün mutlaka işine yarayacak makyaj tüyolarını kaçırmamak için en doğru yerdesin!


DETAY

Cansu D.

Cansu D.

Editor

Youtube kanalında yayınladığı saç, makyaj, cilt bakımı ve kullandığı ürünler hakkındaki öneri videolarıyla hepimizin sevdiği bir isim olan Cansu Dengey Makyaj.com’un konuk editörü! Keyifli videolarını şimid de makyaj.com okuyucuları ile paylaşıyor.


DETAY

Ema A.

Ema A.

Editor

Profesyonel makyaj artistleri arasında, tarzını en sevdiklerimizden, ondan her gün yepyeni bir ipucu öğrendiğimiz Ema Aydın, makyaja dair bildiği tüm sırları bizimle paylaşıyor. Eğer sen de profesyonel sırlar öğrenmek istiyorsan, Makyaj.com konuk editörü Ema Aydın'ı takip etmelisin!


DETAY

Cansu Y.

Cansu Y.

Vlogger

Her lisede mutlaka olan, fondöteni veya maskarası yüzünden kenara çekilen kızlardan Cansu! Doğa Koleji'nden mezun olduktan sonra Dialog'da spikerlik-sunuculuk, sonrasında da oyunculuk eğitimi aldı. Şu anda Anadolu Üniversitesi'nde Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünde okuyor.


DETAY