loader

Aydınlatıcıda Boyut Atla: Maybelline New York Master Chrome ve Master Holographic

Favoriye Ekle

Aydınlatıcı demek artık bizim için makyajın temel taşı demek. Ten makyajı yapmadığımız günlerde bile aydınlık ve enerjik görünmek için mutlaka biraz highlighter uyguluyoruz. Aydınlatıcı dünyasına bu kadar girmişken seninle favori iki aydınlatıcımızı paylaşmadan duramadık. 2018 yılının trendlerinden olan metalik ve holografik etkiyi elmacık kemiklerine taşımak için bu ürünleri yakından incelemeni öneriyoruz.

Maybelline New York Master Chrome Metalik Aydınlatıcı

A post shared by Maybelline New York (@maybelline) on Jan 7, 2018 at 7:08am PST

Makyajda metalik etki 2018 yılında damga vurucak gibi görünüyor. Metalik farlar, metalik rujlardan sonra sıra geldi metalik aydınlatıcıya...

Aydınlatıcıdan ilk olarak ne beklersin? diye sorulduğunda aklımıza ilk olarak yoğunluğu ve pigmentasyonu gelir. İşte tam da bu beklentimizi karşılayan harika bir aydınlatıcı keşfettik. Maybelline New York Master Chrome Metalik Aydınlatıcı tek bir dokunuşta nefes kesici bir metalik yoğunluk sağlıyor. Tek fırça darbesinde yüzünde istediğin o ikonik aydınlatıcı görünümü bu aydınlatıcıyla elde edebilirsin.

Molten Gold ve Molten Rose Gold olmak üzere İki farklı renk çeşiti bulunan Maybelline New York Master Chrome Metalik Aydınlatıcı sıcak tonlu metalik etkisiyle seni bir anda ışıl ışıl gösterecek. Pudra formu sayesinde kolayca uygulanan ve dağılan yapısı sana daha önce denediğin bütün aydınlatıcıları unuttutaracak.

Maybelline New York Master Holographic Prizmatik Aydınlatıcı Opal

A post shared by Maybelline New York (@maybelline) on Jan 7, 2018 at 11:47am PST

Aydınlatıcı dünyasında boyut atlamaya hazır mısın? Holografik etkinin aydınlatıcıyla buluştuğunu söylesek! Uzun süredir yabancı bloggerlarda görüp hayalini kurduğumuz bu görünüme Maybelline New York Master Holographic Prizmatik Aydınlatıcı Opal sayesinde kavuştuk. Prizmatik yansımalı pudra aydınlatıcı ile elmacık kemiklerinin üzerinde yanar döner bir etki elde edeceksin.

Prizmatik inci tozlarının sunduğu holografik yansımalar sayesinde etrafındaki herkes bir anda makyajına odaklanacak ve uzun bir süre gözlerini alamayacaklar. Tek bir rengi olan pembe alt tonlu bu holografik aydınlatıcı, ışığın durumuna göre renk değiştiriyor. Makyajında çılgın ve iddialı görünümleri seviyorsan Maybelline New York Master Holographic Prizmatik Aydınlatıcı Opal ile ilk görüşte aşk yaşacağına eminiz.

Strobing makyajı nasıl yapılır?

A post shared by Maybelline New York (@maybelline) on Jan 7, 2018 at 9:01am PST

Makyaj dünyasını alt üst eden strobing trendini kusursuz bir şekilde uygulamak için sana ihtiyacın olan bütün adımları anlatıyoruz.

  • Öncelikle fondötenini tüm yüzüne uyguladıktan sonra aydınlatıcını elmacık kemiklerinin tam üzerinden başlayarak kaşlarına doğru C şeklinde yay.
  • Göz kapağını daha geniş ve aydınlık göstermek istiyorsan kaş altındaki kemiğine de aydınlatıcı uygulamalısın. Bu adım kaşlarının daha kalkık görünmesine yardımcı olacak.
  • Gözlerinin daha geniş görünmesi için aydınlatıcını göz pınarına dokundurmayı unutmamalısın.
  • Burun ucunun biraz kalkık ve orantılı görünmesi için burnunun tam ucuna aydınlatıcını uygula.
  • Dudaklarının daha dolgun görünmesi için üst dudağının üzerindeki çukur bölgeye aydınlatıcını ince bir makyaj fırçasıyla uygula.
  • Son olarak makyajında bütünlük yakalamak için çene ucuna da aydınlatıcı sürebilirsin.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler