loader

Aydınlatıcıda Yaz Etkisi: L’Oréal Paris La Vie En Glow Aydınlatıcı Paletleri

Favoriye Ekle

Bu yaz aydınlatıcılara doyacağımızı garantileyen, L’Oréal Paris’in yeni La Vie En Glow aydınlatıcı paletlerini inceleme altına aldık!

Ne yaz ne kış bizim için fark etmez, aydınlatıcılar her zaman makyaj masamızın baş köşesindedir. Fakat bu yaz işin rengi biraz değişti, havaların ısınması ve güneşin kendisini daha çok göstermesiyle kendimizi çok daha aydınlık, doğal ve enerjik makyajların peşinde bulduk. Bu yazın makyaj trendleri arasında en popüleri aydınlık ten makyajları, biliyorsun. L’Oréal Paris’in Wake Up & Glow ailesi de tam bu trende uygun ve bu ailenin en ışıltılı üyeleri de La Vie En Glow aydınlatıcı paletlerini detaylı bir incelemeye tabii tuttuk.

L’Oréal Paris La Vie En Glow Aydınlatıcı Paletleri

L’Oréal Paris La Vie En Glow Aydınlatıcı Paletleri

L’Oréal Paris’in Wake Up & Glow ailesi ile artık telefonun ertele butonuna basmadan yataktan çıkıyoruz ve ışıldamaya başlıyoruz. Renkli nemlendiricisinden likit aydınlatıcısına, şeftali kokulu allığından sıcacık bronzerına bu ten ürünü ailesi bu yaz en çok ihtiyacımız olan şeydi ve şimdi de ailenin en en en ışıltılı üyelerini mercek altına aldık.

L’Oréal Paris La Vie En Glow aydınlatıcı paletleri, bugüne kadar gördüğümüz en yoğun pigmentli ama buna rağmen en doğal bitişli aydınlatıcılar. Uygulandığında sanki içten gelen ışıltıyı cilde taşımış etkisi veren bu aydınlatıcı paletleri makyaj çantalarımızın ayrılmaz üyeleri arasına girdiler bile!

L’Oréal Paris La Vie En Glow aydınlatıcı paletlerin renkleri

L’Oréal Paris La Vie En Glow Aydınlatıcı Paletleri

Tam yaza yakışan, doğal aydınlık bir görünüm veren L’Oréal Paris La Vie En Glow aydınlatıcı paletlerin iki rengi var ve her palette 4’er tonda aydınlatıcı bulunuyor. Biri daha soğuk tonlar barındıran Cool Glow. Bu paletteki aydınlatıcı tonları mavi, sarı, pembe ve bronzun açık ve soğuk alt tonlu halleri. Biraz holografik bir etkisi olan Cool Glow’un açık tenlilere mükemmel bir şekilde yakışacağı garanti.

Daha bronz ve sıcak tonlar barındıran Warm Glow ise özellikle bronz tenlere çok yakışacak cinsten. Sıcak altın ve bronzun en güzel 4 tonunu bir arada barındıran bu palet, tüm yaz bronz bir storbing makyajı için ideal.

L’Oréal Paris La Vie En Glow aydınlatıcı paletlerinin yapısı

L’Oréal Paris La Vie En Glow Aydınlatıcı Paletleri

L’Oréal Paris La Vie En Glow aydınlatıcı paletlerinin içerisindeki 4’er toz aydınlatıcı yumuşacık yapıda ve cilde uygulandığında sanki ten üzerinde eriyor ve birebir uyum sağlıyor. Sanki cildin kendi ışıltısıymış gibi bir etki bırakan bu aydınlatıcı sayesinde “Bugün böyle uyandım!” demek gönül rahatlığıyla serbest!

Aydınlatıcıların yapıları yoğun pigmentli olmalarına rağmen bitişleri de hiç abartılı değil aksine çok doğal. İlk uygulamada etkisi az gelirse çok kolay bir şekilde artırılabiliyor. Hatta birkaç rengi bir arada kullanmak için üst üste de kullanabiliyor ve ağırlık yapmıyor.

Bu iki paletteki renkler birbirleriyle çok uyumlu, özellikle yazın eğlenceli partilerinde geçişli bir strobing makyajı yapmak için sabırsızlanıyoruz, bizce sen de mutlaka bu görünümü denemelisin!

L’Oréal Paris La Vie En Glow aydınlatıcı paletleri nasıl uygulanır?

L’Oréal Paris La Vie En Glow Aydınlatıcı Paletleri

En sevdiğin aydınlatıcı fırçanı al ve La Vie En Glow paletlerden bir renk seç. İster tek bir rengi yüzünün yüksek bölgelerine uygula, istersen bölgeye göre farklı renkler kullan, seçim tamamen sana kalmış.

Warm Glow paletindeki koyu tondaki aydınlatıcıları gözlerini ve yüzünü boyutlandırmak için bile kullanabilir, Cool Glow’daki renklerle göz alıcı ve holografik etkili bir göz makyajı bile yapaiblirsin. Bİliyorsun makyajda yaratıcılık en sevdiğimiz şey!

Editörün Önerisi: Eğer cildinde “güneş öpmüş” etkisini yakalamak istiyorsan, bronz aydınlatıcını çenene ve kaşlarının üzerine de uygulamayı unutma!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler