loader

Aydınlatıcıda Yeni Devir: Holografik Etki!

Favoriye Ekle

Aydınlatıcılar popüler olduğundan beri artık makyaj stilimiz tamamen değişti diyebiliriz. Kusursuz ve çekici makyajın temel taşları yerlerinden oynadı. Artık ten makyajının olmazsa olmazı bize göre aydınlatıcılar oldu. Aydınlatıcı sürmeden sokağa bile çıkmadığımız şu günlerde öyle bir aydınlatıcıyla tanıştık ki artk makyajın sınırı olmadığını bir kere daha görmüş olduk. NYX Professional Make Up'ın holografik etkili iki aydınlatıcısı bize bildiğimiz bütün aydınlatıcıları unutturdu! Elmacık kemiklerinde yanar döner bir etki ve çekici bir görünüm istiyorsan bu aydınlatıcılarla yakından tanışmanı öneriyoruz.

Strobe of Genius Holographic Stick

Aydınlatıcıda Yeni Devir: Holografik Etki!_1

NYX Professional Make Up'ın Strobe Of Genius Palette ailesinin en yeni üyesi Strobe of Genius Holographic Stick ile tanışma zamanı geldi! Kremsi yapısı ve yoğun pigmentasyonu sayesinde anında inci parlaklığı veren bu aydınlatıcı kısa sürede favori ürünlerinin arasına gireceğine eminiz. Özellikle ıslak görünümlü makyajlara çok yakışan bu aydınlatıcı yüzünün yüksek yerlerini ön plana çıkararak yüz hatlarının daha belirgin görünmesine yardımcı oluyor.

Strobe of Genius Holographic Stick Aydınlatıcı'nın en sevdiğimiz bir diğer özelliği ise pratik uygulanması oldu. Makyaj fırçasına ihtiyaç duymadan, parmaklarınla aydınlatıcını yüzüne uygulayabilirsin. Kolay uygulanması ve pratik ambalajı sayesinde artık biz nereye Strobe of Genius Holographic Stick oraya!

Holographic Halo Shimmer Stick

Aydınlatıcıda Yeni Devir: Holografik Etki!_2

Şimdi öyle bir aydınlatıcı düşün ki içinde dünyadan olmayan yansımalar yer alsın... Evet öyle bir aydınlatıcı var. NYX Professional Holographic Stick Aydınlatıcı sayesinde yüzünde ışıl ışıl bir etki yakalayabilirsin. Işığın durumuna göre renk değiştiren bu aydınlatıcı, çevrendeki bütün gözleri senin üzerine çevirecek. 3 farklı renk tonu bulunan NYX Professional Holographic Stick Aydınlatıcı'dan favori rengini ( veya renklerini) seçerek bu trendi anında deneyebilirsin.

NYX Professional Holographic Stick Aydınlatıcı hem gündüz, hem de gece makyajlarında harika görünüyor. Gün ışığında cildinde ıslak bir görünüm bırakan bu aydınlatıcı, gece makyajlarında ise ışıl ışıl parlayarak karanlıkta bile senin kusursuz bir etki bırakmana yardımcı oluyor. Özellikle renkli ışıkların olduğu mekanlarda NYX Professional Holographic Stick Aydınlatıcı daha önce görmediğin bir holografik şölen yaratacaktır.

Nasıl kullanılır?: NYX Professional Holographic Stick Aydınlatıcı'yı ten makyajını bitirdikten sonra direk olarak yüzünün yüksek yerlerine sürebilirsin. Makyaj fırçasına gerek kalmadan parmaklarının ısıyla kolaylıkla yayabilirsin.

Aydınlatıcı yüzün hangi bölgelerine uygulanır?

Aydınlatıcıda Yeni Devir: Holografik Etki!_3

Aydınlatıcı her zaman ışığın yüzüne vuran bölgelerine uygulanır. Makyaj yaparken bu ipucu aklına hep gelmeli! Aydınlatıcını genel olarak, elmacık kemiğinin tam üzerine, kaş altındaki kemiğine, burun ucuna ve çene ucuna uygulayabilirsin. Eğer dudaklarını biraz daha kalkık göstermek istiyorsan üst dudağının üzerindeki çukur bölgeye de uygulamalısın.

Aydınlatıcını her zaman ten makyajını bitirdiğinde uygulaman gerekiyor.Eğer daha yoğun bir aydınlık etki istiyorsan fondöteninden önce de aydınlatıcını sürebilirsin.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler