loader

Aydınlatıcıyı harika kullanan 4 ünlü

Favoriye Ekle
Aydınlatıcıyı harika kullanan 4 ünlü

Aydınlatıcıyı en iyi kullananlar denilince senin aklına ilk olarak kim geliyor? 2017 yılının trendlerinden biri olan aydınlatıcı, bizi adeta kendine bağımlı hale getirdi. İtiraf edelim, ten makyajında aydınlatıcı kullanmadan kendimizi kusursuz hissedemiyoruz. Eğer sen de güzellik marketlerinde ilk olarak aydınlatıcı ürünlerine bakıyorsan derin bir nefes alabilirsin! Çünkü yalnız değilsin. Aydınlatıcıyı her daim başarılı kullanan ünlüleleri belirledik. Onlardan öğrenecek çok dersimiz var. 

Gigi Hadid

Gigi Hadid makyajı denildiğinde akla ilk olarak strobing tekniği geliyor. Işıl ışıl parlayan ten makyajı, Gigi'nin güzelliğini ön plana çıkarıyor. Gigi Hadid, aydınlatıcıyı genellikle elmacık kemiklerinde ve göz pınarlarında tercih ediyor. Gözlerini olduğundan büyük ve aydınlık göstermek istediğinde göz pınarlarında biraz highlighter sürmesi yeterli oluyor. Sen de Gigi'den öğrendiğin bu taktiği uygulayarak gözlerini daha iri gösterebilirsin. 

Christy Turlington

Instagram'ın popüler isimlerinden biri de Christy Turlington. Kırmızı halı makyajlarıyla bizi kendine hayran bırakan Christy, aydınlatıcıyı oldukça cömert kullanıyor. Dudaklarını daha kalkık göstermek için dudak üzerine de highlighter uygulamayı unutmayan Jourdan, Instagram postlarıyla adeta makyaj dersi veriyor. 

Adriana Lima

Instagram'ın kraliçesi Adriana Lima, aydınlatıcıyı en doğru kullanan ünlülerin başında geliyor. Oldukça dengeli ve ten rengine uygun aydınlatıcı geçen Adriana, yok gibi duran ten makyajıyla bizi kendine hayran bırakıyor. Sen de günlük makyajında aydınlatıcıyı naturel tonlarda seçerek daha taze ve genç bir sonuç elde edebilirsin.

Emily DiDonato

Yaz ışıltıları denilince aklımıza ilk olarak bu fotoğraf geliyor. Bronz ışıltılarıyla makyaj dünyasında ilham kaynağı olarak görülen Emily DiDonato, makyaj tutklunlarının stalklarından kurtulamıyor. Elmacık kemiklerinin daha da belirgin görünmesi için bronz tonlarındaki aydınlatıcı kullanan Emily, dudak üzerine ve burun kemiğine de aydınlatıcı sürmeyi es geçmemiş. Bronz makyajın olmazsa olmazı buğulu gözler ve kırmızı dudaklarla makyajını tamamlayan Emily, bizlerde tam not aldı!

Bronz tene en uygun aydınlatıcılar yazımıza buradan ulaşabilirsin. 

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön