0

Diğer kullanıcıların yaptığı popüler aramalar

cilt bakımıdudak
Ara

Favori Ürünler

Tümünü Gör
loader

Aydınlık bir ten makyajı için ihtiyacın olan tek ürün

Favoriye Ekle

Son zamanlarda bangır bangır tek bir trendten bahsediyoruz: Aydınlık ten makyajları! Bu renk dengesine ve sağlıklı ışıltıya sahip ten makyajları senenin en büyük trendleri arasında. Bizim içinse bu makyajı elde etmek için ihtiyacımız olan malzeme çok da yabancı değil. Evet, makyaj sabitleme spreylerinden bahsediyorum!

Birkaç yıl önce trend olan "strobing" akımı sayesinde birçoğumuz zaten makyaj çantamıza favori aydınlatıcımızı atmıştık. Artık aydınlık ve ıslak ten makyajı için aydınlatıcı etkisini makyaj sabitleme spreyleri ile artırabiliyoruz. Cam gibi görünen ten makyajına sahip olmak için mutlaka kullanman gereken makyaj malzemesini söylüyoruz! Hazır mısın?

Maybelline New York Glass Makyaj Sabitleme Spreyi

Maybelline Glass Makyaj Sabitleme Spreyi

Islak ve cam gibi ten makyajı yapmak için ihtiyacımız olan makyaj malzemesini artık bulduk! Maybelline Glass Makyaj Sabitleme Spreyi, makyajının sabitlenmesini sağlarken aynı zamanda cildine canlı ve parlak bir görünüm kazandırıyor.

Glass Sprey, ten makyajının daha doğal, canlı ve ıslak görünmesini sağlar. Özellikle kuru, normal ve karma cildi olanlar cildine daha sağlıklı bir parlaklık elde etmek için Glass Spreyi mutlaka kullanmalı. Parlak makyaj sabitleme spreyinin en güzel tarafı, yüzünün belli bir kısmında değil tamamında canlı ve aydınlık görünüm bırakması. Bu da sana daha doğal, sanki içten gelen bir canlılık kazandırır.

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

Maybelline New York Glass Sprey nasıl kullanılır?

maybelline glass sprey

Glass makyaj sabitleme spreyini neden öve öve bitiremediğimize gelince: Likit formdaki bu makyaj sabitleyicisini uygulamak çok kolay! Yüzünün tamamına sadece birkaç fıs sıkmak yeterli olacak. Uyguladığın anda ürünün kolaylıkla kusursuz bir biçimde dağıldığını ve hızlıca sabitlendiğini fark edeceksin. Ürünün verdiği doğal aydınlık görünüm, o yapay, simli görüntülerden çok uzak. Kalıcılıktan da bir artı puan yaz! Tüm bunlar bir araya gelince Maybelline New York Glass Sprey, ıslak makyajımız için olmazsa olmaz ürünlerden birine dönüşüyor.

Glass Spreyi hangi makyajlarla birlikte kullanmalı?

maybelline glass spray

Islak ten makyajına en çok ıslak ve fresh görünen göz makyajları yakışıyor. Tekli krem farlar, bronz göz makyajı ve ışıltılı makyajlar capcanlı ten makyajınla harika bir bütünlük sağlar.

Glass Spreyi kullandığı günlerde genç görünümler ortaya çıkarmalısın. Yok gibi duran ten makyajına sadece birkaç fıs Glass Sprey sıkarak makyajını bambaşka gösterebilirsin. Ten makyajın cam gibi parlak görünecek, ışığı mükemmel bir şekilde yansıtarak yüzüne doğal bir aydınlanma etkisi sağlayacaksın. Glass Spreyi kullandığın günlerde ten makyajını ön plana çıkar. Dudakların için lip gloss ve gözlerinde ise tek renk farlar kararında olacak.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler