loader

Aydınlık Fondöten Önerisi: NYX Professional Makeup Born To Glow Fondöten

Favoriye Ekle

Son zamanların yükselen trendi aydınlık ve ışıltılı yani "glowy" makyajın kahramanları olan NYX Professional Makeup Born To Glow fondötenleri denedik!

Doğal ve aydınlık ten makyajları

her geçen gün daha da yükselen bir makyaj trendi. Cildin içten gelen ışıltısını ön plana çıkaran, daha aydınlık, sağlıklı ve doğal görünmesini sağlayan bu makyaj stili için mükemmel bir fondöten önerimiz var! NYX Professional Makeup Born To Glow fondöteni denedik ve yorumlarımızı şimdi seninle paylaşıyoruz!

NYX Professional Makeup Born To Glow Fondöten

NYX Professional Makeup Born To Glow Fondöten

Işıltılı makyajlar, yani cildi doğal-ışıltılı, aydınlık ve sağlıklı gösteren ten makyajları artık tüm makyaj trendlerini ele geçirdi ve makyaj alışkanlıklarımızı değiştirdi. Makyaj yaparken elimiz artık aydınlık bitişli fondötenlere gidiyor ve her aynaya baktığımızda sağlıkla ışıldayan cildimiz göz kamaştırıyor. İşte makyaj trendleri de aydınlık ten bitişini gösterirken, yepyeni bir fondötenle tanıştık, hemen denedik ve soluğu burada aldık!

NYX Professional Makeup’ın Born To Glow aydınlatıcıları her zaman favorimizdi, cilde doğal ve çarpıcı bir ışıltı veren bu aydınlatıcıların ışıltısından ilham alan Born To Glow fondötenler, cildin doğal ışıltısını ön plana çıkaran, aydınlık bitişli, yokmuş gibi görünen ama aynı zamanda cildi kusursuz gösteren bir bitişe sahip. Eğer sen de son zamanların yükselen bu makyaj trendine kendini kaptırdıysan, Born To Glow fondöten yorumlarımızı şimdi paylaşıyoruz!

NYX Professional Makeup Born To Glow Fondöten’in Bitişi

Cildin içten gelen kendi ışıltısını ön plana çıkaran, her ışıkta sağlıklı ve taze görünmesini sağlayan ve gün boyunca yokmuş gibi görünen NYX Professional Makeup Born To Glow fondöten, yumuşak bir yapıya sahip. Bu sayede hem makyaj süngeri ile hem de fondöten fırçası ile çok kolay bir şekilde dağılıyor.

Aydınlık bitişli Born To Glow fondötenin içerisinde bulunan E vitamini ve Jojoba yağı sayesinde cilt gün boyu nemli kalıyor ve doğal bir şekilde parlıyor. Bu fondötenin bitişi de son derece doğal olduğu için, hem ciltteki kusurları kapatıyor hem de yokmuş gibi duruyor. Orta kapatıcılığa sahip ve yumuşak formülü sayesinde üst üste uygulanabiliyor ve kapatıcılığı da artırılabiliyor.

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

NYX Professional Makeup Born To Glow Fondöten’in Renkleri

NYX Professional Makeup Born To Glow Fondöten’in Renkleri

Born To Glow fondötenin diğer bir harika tarafı ise tam 45 farklı renk seçeneğinin olması. Yani tüm ten renklerine ve cilt alt tonlarına hitap eden bu kadar geniş renk seçeneğinin olması bu fondöteni daha da güzel yapıyor. Hem cilt alt tonuna hem de cilt rengine göre yapacağın doğru seçimle, ten makyajının kusursuz ve doğal görünmesini sağlayabilirsin.

Born To Glow fondöten renklerinden; Açık-beyaz tenliler için en uygun tonlar Born To Glow fondöten 03 Porcelain, 04 Light Ivory, orta-buğday tenliler için uygun ton 6.3 Warm Vanilla, esmerler için ise 7.5 Soft Beige ve 10 Buff renkleri olabilir.

NYX Professional Makeup Born To Glow Fondöten ile Islak Makyaj

NYX Professional Makeup Born To Glow Fondöten ile Islak Makyaj

Aydınlık makyaj modellerinin yükselişte olduğunu söylemiştik. Hem tende hem gözlerde hem de dudaklarda ışıltılı bitişler, önümüzdeki dönem de popülerliğini artırarak sürdüreceğe benziyor. Eğer sen de bu makyaj trendini takip etmek istersen, Born To Glow fondöten en doğru seçeneklerden biri. Böylece hem cildindeki kusurları gizleyebilir hem de doğal, sağlıklı ve aydınlık bir bitiş elde edebilirsin.

NYX Professional Makeup Born To Glow fondötenin yapısı hafif ve yumuşak olduğu için uygulaması da son derece kolay. Islak bir makyaj süngeri veya fondöten fırçası ile yüzünün orta kısmından başlayarak tüm yüzüne saniyeler içerisinde kolayca dağıtabilirsin. Kapatıcılığın daha yoğun olmasını istediğin noktalarda bir kat daha fazla uygulayabilirsin. Bu fondöten en sevdiğimiz kısmı da bu, üst üste uygulansa da asla ağırlık yaratmıyor.

Sonuç:

NYX Professional Makeup Born To Glow fondöten, hem günlük hem de özel gün ve gece makyajında çok kullanışlı bir fondöten. Doğal bitiş istediğin, yüzünde ağırlık yaratmayacak, cildinin sağlıklı ve natürel görünmesini sağlayacak, aynı zamanda da cilt kusurlarını gizleyecek bir fondöten önerisi istiyorsan, NYX Professional Makeup Born To Glow fondöteni gözümüz kapalı öneririz. Denediğimiz ilk günden beri elimizden düşüremedik ve her gün ne kadar fresh göründüğümüz ile ilgili aldığımız iltifatları kendisine borçluyuz!

Yorumlar

30 Yorum

Kübra Nur Fidan 23 May 2020 - 05:05

Alınn aldırın diyorum.Cildim ile bütünleşip hem renk eşitsizliğini kapatti hemde sağlıklı görünüm sağladı.

2 Kişi faydalı buldu
Faydalı Buldum
2 Kişi faydalı buldu
23 May 2020 - 05:05

Daha Fazla Göster

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler