loader

Aydınlık Kış Makyajı ile Cildin Dinlenmiş Görünsün!

Favoriye Ekle

Aydınlık, sağlıklı ve dinlenmiş görünen bir ten makyajı için bilmen gereken her şey burada!

Kış makyajında hem aydınlık hem de sağlıklı görünen bir ten görünümü yakalamanın önemi daha da artıyor. Kışın kuruyup matlaşan ve bu yüzden de yorgun görünen cildini canlandırmak için harika makyaj tüyolarını bir araya getirdik! İşte aydınlık kış makyajı ipuçlarıyla dinlenmiş bir görünüm elde etmenin yolları!

Nemlendirici fondöten kullan

Nemlendirici fondöten kullan

Kışın kuruyan cildini nemlendirmen son derece önemli. Böylece kuruyan ve matlaşan cildinin daha canlı görünmesini sağlayabilirsin. Bu noktada ise nemlendirme etkili fondötenler devreye giriyor. Cilde doğal, sağlıklı, taze ve aydınlık bir etki veren Maybelline Affinitone fondöten, bizim için en büyük kurtarıcılardan.

Hyaluronik asit ve E vitamini içeren formülüyle cildi nemlendirme etkisi olan Affinitone fondöten, cilt kusurlarını harika bir şekilde gizliyor ve cilde aydınlık, dinlenmiş ve sağlıklı bir etki veriyor. Yapısı çok hafif olduğu için asla ciltte ağırlık yapmıyor ve sanki hiç makyaj yapmamış gibi duruyor. Bunu yaparken de ciltteki tüm kusurları giderdiği ve cilt dokusuyla uyum yakaladığı için, cilt kusursuz görünüyor.

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

Yorgun görünümü yok et

Yorgun görünümü yok et

Dinlenmiş ve sağlıklı bir ten görünümü elde etmek için, fondötenden sonraki en önemli adım: Kapatıcı seçimi. Özellikle yoğun göz altı morlukları ve şişlikler, yorgun görünmene neden olabilir. İşte bu görüntüyü ortadan kaldırmak için harika bir önerimiz var: Maybelline Instant Anti Age Eraser Kapatıcı, tek seferde göz çevresindeki tüm kusurları gizlediği için cilde anında aydınlık ve dinlenmiş bir etki veriyor.

Eğer yorgun görünümü yok etmek ve sağlıklı, dinlenmiş bir etki elde etmek istiyorsan, Instant Anti Age Eraser Kapatıcı’yı makyaj çantandan eksik etmemelisin.

Göz makyajında sıcak ve ışıltılı tonlar kullan

Göz makyajında sıcak ve ışıltılı tonlar kullan

Yorgun göründüğünü düşünüyorsan, kış makyajında kullanabileceğin en akıllıca makyaj tüyolarından biri de, göz makyajında sıcak ve ışıltılı farlar kullanmak. Böylece gözlerin anında aydınlanacak ve çok daha enerjik görünecek.

Maybelline Color Strike Kalem Farlardan 30 Spark rengi, ışıltılı, enerjik ve aydınlık bir etki elde etmek için sıkça kullandığımız farlardan biri. Kalem formu ve yumuşak sünger aplikatörü ile far fırçasına gerek kalmadan pratik bir şekilde uygulanıyor. Işıltılı formülü de gözleri aydınlatmak içim çok işe yarıyor. Bu farı ayrıca göz pınarlarına da uygulayarak dinlenmiş, aydınlık görünümü pekiştirebilirsin.

Belirgin ve enerjik bakışlar

Belirgin ve enerjik bakışlar

Maskara adımı, sadece tek başına bile enerjik bir görünüm elde etmek için yeterli. Özellikle kirpik liftingi etkili bir maskara kullanarak gözlerinin çok daha belirgin, açık ve canlı görünmesini sağlayabilirsin. Bizim favori maskaralarımızdan biri olan Maybelline Falsies Lash Lift Maskara, evde kirpik liftingi etkisi elde etmek için ideal. Çift eğimli fırçasıyla tüm kirpikleri kavrıyor, kıvırıyor ve hacimlendiriyor. Böylece gözler çok daha belirgin ve canlı görünüyor.

Allığın önemi

Allığın önemi

Eğer cildinin aydınlık, canlı ve dinlenmiş görünmesini istiyorsan, allık uygulamasına da gerektiği önemi vermelisin. Allığı elmacık kemiklerine doğru dağıtarak uyguladığında, yüzünün çok daha canlı ve enerjik göründüğünü fark edeceksin.

Bizim kış makyajında en sık kullandığımız allık Maybelline Cheek Heat likit allıklar. Kremsi jel formülleriyle çok kolay dağılıyorlar ve inanılmaz doğal bir etki veriyorlar. Böylece yanakların kendiliğinden kızarmış gibi görünecek, bu da sana sağlıklı, enerjik ve canlı bir etki verecek. Renk önerimiz ise Cheek Heat 15 Nude Burn.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön