0

Diğer kullanıcıların yaptığı popüler aramalar

cilt bakımıdudak
Ara

Favori Ürünler

Tümünü Gör
loader

Aydınlık ve Işıltılı Yaz Makyajı Nasıl Yapılır?

Favoriye Ekle

Yazın enerjisini üzerinde toplayacak, ışıl ışıl görünmeni sağlayacak aydınlık bir yaz makyajı nasıl yapılır merak ediyorsan, doğru yerdesin!

Enerjik görünen, güneşin tüm ışıltısını üzerine yansıtan, aydınlık bir yaz makyajı bu aralar aklımızdaki tek şey desek yalan olmaz. Dikkati özellikle gözlerde toplayacak, ışıl ışıl görünen bir yaz makyajını şimdi sana adım adım anlatmaya başlıyoruz!

Aydınlık bakışlar için kapatıcı ile aydınlan

Maybelline New York Instant Anti Age Eraser kapatıcısı

Kapatıcıların göz altı morluklarını kapatmak yanında ikinci bir görevleri de gözlere aydınlık bir etki vermek. Kendi ten renginden bir ton açık bir kapatıcıyı göz altlarına ters üçgen şeklinde uyguladığında, göz çevrenin aydınlanmasını sağlamış olacaksın. Bunun için sana önerimiz incecik yapısıyla, yaz makyajında hiç ağırlık yapmayacak Maybelline New York Instant Anti Age Eraser kapatıcısı. Kolayca dağıtabileceğin bu kapatıcı çıktığı ilk günden beri en sevdiklerimizden!

Göz makyajında aydınlatıcı kalemleri dene

Maybelline New York’un yeni Master Drama Lightliner aydınlatıcı kalemleri

Devir aydınlatıcı devri! Toz aydınlatıcılardan likitlere, stick formlardan kremlere kadar aydınlatıcı seçeneklerimiz gün geçtikçe çoğalıyor. Şimdi de Maybelline New York’un yeni Master Drama Lightliner aydınlatıcı kalemleri ile göz makyajımızda da aydınlatıcılara yer açtık.

Maybelline New York’un Master Drama Lightliner kalemleri, gözlerde aydınlık ve ışıltılı bir etki elde etmek için çok başarılılar. Pembe, mor, altın, bronz, beyaz ve koyu gri gibi tam yazlık renk seçenekleri olan bu muhteşem aydınlatıcı göz kalemlerinin birkaç rengini bir arada kullanarak aydınlık, ışıl ışıl bir göz makyajı yapabilirsin. Göz pınarlarına ve göz içine de uygulayarak aydınlık görünümü ikiye katlamayı ihmal etme!

Ten makyajında doğal ışıltının dozunu artır

Maybelline New York’un Total Temptation Göz ve Aydınlatıcı paletindeki

Gözlerde aydınlık bir etki elde ettikten sonra, ışıltılı yaz makyajını bir üst seviyeye taşımak için sıra yüzünün yüksek bölgelerine aydınlatıcı uygulamakta. Her zaman doğal görünümlerin çok daha güzel durduğunu düşündüğümüzden, aydınlatıcıda da tercihimiz doğal bir ışıltıdan yana. Hem yüksek pigmentli olup hem de tende çok doğal ve göz alıcı duran bir palet ile makyajına devam edebilirsin. Maybelline New York’un Total Temptation far ve aydınlatıcı paletindeki sıcak ve soğuk tonlu iki aydınlatıcı bu yazın hitlerinden. Seçtiğin aydınlatıcıyı elmacık kemiklerinin üzerine, kaş altlarına, burnunun ucuna, dudaklarının üzerine uygula ve aydınlık strobing makyajını tamamla.

Bronzerın ışıltısından faydalan

Aydınlık ve Işıltılı Yaz Makyajı Nasıl Yapılır?_1

Bronzerları makyajımızda en yoğun şekilde kullandığımız yaz aylarındayız, bu yüzden ışıltılı ve bronz bir görünümün keyfini sürmek hakkımız! Maybelline New York’un Master Bronzer paletindeki ışıltılı bronzerlar ile tatile gitmeden ışıltılı bir bronz görünüm elde etmek son derece kolay. Tek yapman gereken yüzünün güneşte ilk yanan yerlerine bronzerı uygulamak: Alın kenarlarına, yanaklarına, burun kemiğine ve çenene doğal bir şekilde bronzerını uyguladıktan sonra hazırsın!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler

/**//**/