loader

Ayın görünümü: Bej tonlarıyla elegan bir stil

Favoriye Ekle

Makyajda sezonun en dikkat çeken tonları; kuşkusuz nude renkler. Asil ve cazibeli bir görünümü aynı anda isteyenler içinse, bu ayın görünümünü öneriyoruz: Bej göz makyajı ve bordo dudaklar. Gece gezmelerinde ya da katılacağın etkinliklerde bir film yıldızı gibi görünmek ister miydin?

Sıra sende

Havaların ısınmasıyla beraber artacak olan etkinliklere, bu asil ve çekici makyajla hazırlanmaya ne dersin?

Birinci adım:

Asil makyajını kalıcı kılmak için primer sürerek makyajına başla. Doğal bir etki için, ince yapılı bir fondöten seç. Lancome Miracle Cushion bunun için biçilmiş kaftan! Süngerine ürünü iyice topladıktan sonra nazikçe cildine uygulama yap.

İkinci adım:

Göz kapaklarına da primer sürdükten sonra bej tonlarındaki göz farını, fırçanın yassı kısmıyla göz kapaklarına sür. Kahverengi tonunu ise göz şeklini vurgulamak için, göz kapaklarının dış köşelerine sür. Aynı farı bu kez eğik açılı fırçayla alt kirpik diplerinin dış kısımlarına uygula. Son olarak, paletteki en açık rengi temiz bir fırçayla göz pınarları çevrene uygula.

Üçüncü adım:

Şeftali tonlarında bir allığı yanaklarına hafifçe sür.

Dördüncü adım:

Kirpiklerini kıvırıcıyla kıvırdıktan sonra, iki kat maskarayla hacimlendir.

Beşinci adım:

Dudaklarına diş fırçasıyla nazikçe peeling yaptıktan sonra, bordo dudak kalemiyle çerçevele ve içini doldur. Bordo rujunu ruj fırçasıyla, pembe rujunu dudaklarına uygula. İnce bir kat peçeteyi dudaklarına hafifçe bastırarak fazlalılığı al ve transparan pudra sür. Bir kez daha rujunun üzerinden geç.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön