loader

Bahar 2017 için aynalı oje renkleri

Favoriye Ekle
Bahar 2017 için aynalı oje renkleri

Aynalı manikür stili son yılların en çok konuşulan trendlerinden biri haline geldi. Tüm bakışları ellerde toplayan bu manikür, ilk olarak metalik gri rengiyle başladı. Günden güne popülerliği artan aynalı manikürü artık her renk seçeneğiyle görmek mümkün. Sen de bahar aylarında tırnaklarına farklı bir manikür yapmak istiyorsan bu stile bir şans vermelisin. Makyaj.com seni en yeni aynalı manikür renkleriyle tanıştırıyor. Hazırsan başlıyoruz!

Aynalı manikür renkleri

 

null

Tırnaklarınla herkesin dikkatini çekmek istiyorsan pembe tonlarında aynalı manikürü tercih etmelisin. Bahara en çok yakışan renklerin başında gelen pembe, sana enerjik ve havalı bir görünüm katacaktır. Aynalı manikür ortalama bir hafta bozulmadan kalabiliyor. Tatile gitmeden önce bu manikürü yaptırarak tatilde oje sürmekle uğraşmadan kusursuz görünebilirsin. 

null

Klasikten vazgeçmek istemiyorsan metalik renklerdeki aynalı ojeyi tercih edebilirsin. Özellikle esmer ve buğday tenlilere çok yakışan bu rengi, metalik detaylı makyajınla tamamlayabilirsin. Aynalı manikür hem uzun hem de kısa tırnaklara çok yakışıyor. Sen de öncelikle tırnaklarının kenarlarındaki kütikülleri temizleyerek manikürüne başlayabilirsin. Daha sonra tırnaklarını küt bir şekilde törpüle ve ojeni uygula. 

null

Sıcak havaların enerjisini tırnaklarına yansıtmak için mor ojeni tırnaklarına sürebilirsin. Mor aynalı manikürü festivale veya bahar etkinliklerine giderken sürebilirsin. Eğer tırnaklarının kısa olmasından şikayetçiysen takma tırnak kullanabilirsin. Takma tırnaklarını uygularken, doğal görünmesine dikkat etmelisin. Tırnak etlerinin içine takma tırnağını biraz ittirerek daha natürel görünmesini sağlayabilirsin. 

null

Aynalı manikür için farklı stilleri de deneyebilirsin. Kırık ayna görünümü yaratmak için, altın tonlardaki ojeni parça parça sürmelisin. Bu manikürün belli olması için baz ojenin koyu renkli olmasına dikkat etmelisin. Eğer nail art konusunda kendine güvenmiyorsan, sticker ojelerden alabilirsin. Tırnaklarına yapıştırdığın bu stickerlar sayesinde saniyeler içinde kusursuz bir manikür elde edebilirsin. 

null

Ayna gibi parlayan bu manikürde en çok beğendiğimiz renklerden birisi de mavi! Işığa göre mavi, mor hatta yeşil olan bu manikür arkadaşlarının da çok dikkatini çekecektir. Okula, işe veya arkadaşlarınla buluşmaya giderken tercih edebileceğin bu manikür, seni bahar mevsiminin en havalı kızı yapacaktır!

Aynalı manikürün nasıl yapılacağını öğrenmek için seni bu yazımıza alalım.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön