loader

Bahar boyunca makyaj çantanda bulunması gereken 5 ürün

Favoriye Ekle
Bahar boyunca makyaj çantanda bulunması gereken 5 ürün

Havalar bir soğuk, bir sıcak geçse de bahar mevsimi geldi! Hal böyle olunca, kışlık kıyafetlerimizi kaldırıp, baharlıklarımızı çıkarttığımız gibi makyaj çantamızda da bazı değişiklikler yapmamız gerekiyor. Bahar boyunca makyaj çantana hangi ürünleri eklemen gerektiğini merak ediyor musun? O zaman seni yazımızın devamına alalım!

 

Güneş korumalı makyaj bazı

null

Güneşi daha fazla gördüğümüz bahar döneminde mutlaka güneş korumalı ten ürünlerinden yardım almanı öneririz. Bizim tercihimiz hem SPF30 içeren, hem de cilde pürüzsüz bir görünüm veren Urban Decay Complexion Primer Makyaj Bazı. Normalde güneş koruması içeren ürünlerin beyazlık vermesinden şikâyetçi oluruz. Ancak bu makyaj bazı kristal berraklığında, asla maske ve beyazlık hissi vermiyor. Kullanınca eminiz ki senin de makyaj çantanın vazgeçilmezi olacak!

 

Sabitleyici sprey

null

Havalar ısındığı için makyajımızın sabit kalması zorlaşıyor, cildimiz daha fazla yağlanabiliyor. Bu nedenle bahar ve yaz ayları boyunca makyajının sabit kalmasını sağlamak için Urban Decay De-Slick Makyaj Sabitleyici Sprey’den yardım almanı öneririz. Makyajının kalıcılığını arttıran, yağ dengesini kontrol altına alabilen ve ciltteki parlamayı önleyen bu süper sprey ile makyajın gün boyunca sabit kalacak.

 

Bronzer, allık, aydınlatıcı

null

Bahar ve yaz aylarında ten makyajımızın biraz daha canlı ve taze bir görünümde olmasını isteriz. Bronzer, allık ve aydınlatıcıları birazcık daha fazla kullanırız. Peki bu 3 makyaj malzemesini bir arada görmeye ne dersin? Urban Decay Naked Flushed Palet’in allığı ile yanaklarını renklendirebilir, bronzer ile derinlik katabilir, aydınlatıcıyla da aydınlık bir görünüm elde edebilirsin. Yani tek bir palette 3 farklı kullanım!

Işıltılı far paleti

null

Bahar ve yaz aylarında gece çıkmaları, davetler biraz daha artar! Mücevher tonlarından ilham alınarak yaratılan Urban Decay Afterdark Far Paleti’nin 10 çekici tonuyla gece davetlerine damga vurabilirsin.

Ruj paleti

null

Sezonun en trend dudak makyajı renklerinin tek bir palette olması tabii ki tesadüf değil. Urban Decay her zamanki gibi trend tonları tek bir palette bir araya getirmiş. Vice Lipstick Palet’te 12 renk ve 6 farklı doku bulunuyor. Bahar ve yaz aylarında dudaklarına taşımak için ihtiyacın olabilecek tüm renkler bu palette!

Photo Pinterest.com

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön