loader

Bahar görünümü: Mat makyaj VS ıslak bitişli makyaj

Favoriye Ekle
Bahar görünümü: Mat makyaj VS ıslak bitişli makyaj

Moda Haftaları geri kaldı ama bizim aklımız hala modellerin makyajlarında! Birçok moda, mkayaj ve saç trendlerini gördüğümüz moda haftalarında dikkatimizi çeken iki büyük moda akımı oldu. Bunların başında mat ve pürüzsüz görünümlü ten makyajı, diğer ise ıslak bitişli aydınlık ten makyajı. Biz ikisini de çok sevdik ve benimsedik, bakalım senin favorin hangisi olacak?

Klasik ve etkileyici cilt görümünü

Porselen ten görünümlerinden hoşlanıyor musun? Kusursuz ve klasik ten makyajı için ihtiyacın olan şeylerin başında mat fondötenler geliyor. Özellikle yağlı cilde sahip olanların en büyük rüyası, parlama yapmayan ten görünümüdür. Sen de bu görünüm için mat yapıdaki fondötenleri tercih edebilirsin. Mat fondötenleri kullanmadan önce mutlaka nemlendirici uygulamalısın, yoksa cildin kuruyup hassaslaşabilir. Mat fondötenini, hacimli kirpikler ve nude dudaklar ile birleştirerek klasik ama etkileyeci bir görünüm sağlayabilirsin. Gece davetlerinde ise mat ten ve kırmızı ruj ikilisini es geçmemelisin.

İlkbahar ışıltısı

İlkbahar ve yaz aylarının ışıltısını cildine yansıtmak isteyenler buraya! Parlak ve aydınlık ten makyajları için mutlaka ışıltılı fondötenleri kullanmalısın. 2016 yılının makyaj trendlerinin başında gelen ıslak bitişli ten makyajı, sokak stilinden kırmızı halıya kadar herkesin ilgi alanına girmeye başardı. Sen de ışıltılı fondötenini ilkbahar esintileri ile tamamlamalısın. Uçuk pembe göz farı, şeftali allık veya koyu pembe rujun ile canlı tenini biraraya getirdiğinde baharın en enerjik kızı sen olacaksın.

Editörün önerisi: Fondötenini birkaç damla ışıltılı makyaj bazı ekleyerek daha aydınlık hale getirebilirsin. Bu karışımı ıslak makyaj süngeri ile uygulayarak teninde daha parlak görünmesini sağlayabilirsin.

Biz her iki görünümü de çok sevdik. Klasik makyaj severleri mat fondötene, ıslak bitişli makyaj severleri de ışıltılı fondötenlere doğru alalım lütfen...

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön