loader

Bahar makyaj trendi: Altın makyaj

Favoriye Ekle
Bahar makyaj trendi: Altın makyaj

Bahar mevsimi için yeni ve heyecan verici bir trend mi arıyorsun? Neden makyaj çantana ve makyajına altın rengini eklemiyorsun? Altın rengi makyaj trendi çok kolay uygulanıyor ve bütün cilt tonlarına uyum sağlıyor.

Bütün bunlar kulağına hoş geliyorsa ve altın tonlarını denemek için sabırsızlanıyorsan biz oyunun bir adım ötesindeyiz! Paris, New York ve Seoul Moda Haftaları'ndan bize ilham veren altın makyaj görünümlerini topladık. Bütün dikkatleri üzerinde toplayan ya da ilk bakışta fark edilmeyen... Herkese uygun bir stil mutlaka var. Seninkini öğrenmek için okumaya devam et.

GÖZ

Daha çarpıcı bir görünüm için göz makyajına altın ışıltılar ekle. Altın rengi likit eyelinerları, göz farlarını, pudraları ve kremleri gözlerine ışıltı katmak için kullanabilirsin. Daha da belirgin bir görünüm için, kullandığın ürün miktarını arttır! Göz kapağına, göz çukurunu geçmeyecek şekilde altın renkte bir krem far sür. Doğal görünmesi için, rengi bittiği yeri fırça yardımıyla dağıt. Ardından turkuaz ya da kobalt mavisi eyelinerı alt kirpik dibine ince bir çizgi şeklinde çek. Daha az belirgin bir görünüm için, gözlerine altın rengi bir kalem sür. Makyajının diğer kısmını ise mümkün olduğunca doğal tut.

CİLT

Eğer altın trendini beğendiysen ancak hala uygulamak için cesaretin yoksa cildinde altın sarısı bir aydınlatıcı deneyebilirsin. Cildine göz alıcı altın ışıltısı vermek için, krem ya da toz aydınlatıcını fırça yardımıyla alnına, şakaklarına ve elmacık kemiklerinin üzerine sür.

DUDAK

Seoul Moda Haftası'nda yer alan, ünlü modacılar showlarında modeller podyumu dudaklarındaki muhteşem altın sarısı renkle yürüdü. Beklenmedik ve ilginç görünüm; tam da bu yüzden çok sevdik! Altın rengi ruj bulmakta sorun mu yaşıyorsun? Ruj fırçanı kullanarak altın rengi krem farını ruj sürer gibi dudaklarına uygula. Dağılmasını engellemek için üzerine şeffaf pudra geç.

Okuduğun gibi, senin için basit bir altın güzellik rehberi hazırladık. Bu bahar hangi altın trendi senin favorin?

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön