loader

Bahar özel: Bu sezon makyaj çantanda mutlaka olması gereken 5 ürün

Favoriye Ekle

Yeni sezonun başlaması ile kış makyajlarımız da renklenmeye başladı. Bu yenilikleri makyaj çantamıza nasıl taşıyacağız? Önerilerimiz için okumaya devam et!

Bahar makyajı

Bahar demek, renkler demek! Renklenmeye hazırsan, toprak tonları ağırlıklı makyaj çantandan başlayabiliriz! Sonbahar kış renklerini bir kenara bırak ve sezon trendleri ile makyaj çantanı yenilemek için önerilerimize kulak ver.

Pastel tonlarda far paletleri:

Pastel tonlar uzun zamandır bahar ve yaz aylarının vazgeçilmezi. Toz pembe, mint yeşili, bebe mavisi... Seçenekler o kadar fazla ki!

Lip glosslar:

Sezonun trendlerinden biri de parlak dudaklar. Islak görünümlü dudaklar için, lip glosslarını makyaj çantandan eksik etmemeni öneririz. Şeffaf bir dudak parlatıcısını sevdiğin renkteki rujunun üzerine uygulayarak da renkli lip gloss etkisi yakalayabilirsin!

Nude ojeler:

Nude trendi uzun zamandır podyumların ve kırmızı halının vazgeçilmezi. Nude tonlardaki ojeler sade bir manikür içinse olmazsa olmazımız! Makyaj çantana mutlaka ten rengi tonlarında bir oje atmayı unutma!

Kalıcı maskaralar:

Sıcaklar bastırınca, ter ve ıslaklık göz makyajımızın akıp gitmesine neden olabilir. Waterproof maskaralar kirpiklerinin uzun süre belirgin kalmasına yardımcı olacak.

Renkli eyelinerlar:

Renklenen tek yer dudakların ve tırnakların değil tabii! Siyah ve kahverengi eyelinerını neon tonlardaki göz kalemleri ile değiştirerek yeni sezonun ruhunu göz makyajına taşımaya hazırlan!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön