loader

Bahar özel: Tırnaklarını trend oje renkleri ile yenile!

Favoriye Ekle

Havaların ısınması ile birlikte trendler de renklenen günler gibi kendini yenilemeye başladı! Makyajımızdan, saçımıza kendimizi yeni akımlara kaptırırken tırnaklarımız da bu yenilikten nasibini aldı! İşte sezon trendi rengarenk tırnakları bahar stiline adapte etmen için bizim önerilerimiz!

1. Ellerini güneş koruması ile korumaya al

Yaşlanma belirtilerinin kendini ilk gösterdiği yer olan ellerini koruma altına almak için yaz kış ellerini güneş koruması ile koruma altına almanı öneririz. Kusursuz görünen ellerinde her renk oje de aynı mükemmellikte kendini belli edecektir.

2. Renk uyumlarını göz önünde bulundur!

Ten renginle uyumlu renklere yönel. Beyaz tende beyaz oje kendini belli etmez, esmer tende ise sarı gibi tonlar soluk bir kontrast yaratabilir. Ten renginle uyumlu renklere yönel. Bronz ten ve kırmızı oje gibi!

3. Tırnak bakımını eksik etme

Ellerin ne kadar bakımlı olursa, sürdüğün ojeler de o kadar etkileyici görünecek. Tırnak bakımını ihmal etme, etlerini duş sonrası en yumuşak olduğu anda geriye doğru it. Düzenli olarak ellerini nemlendirmeyi de unutma!

4. Rötuşlamayı unutma

Ucu soyulmuş bir manikür hiçbir şart altında etkileyici görünmeyecektir. Trendelere uyum sağlarken bakımlı olduğundan da emin olmalısın. Ojeni her daim yanında taşı, bozulan manikürünü saniyeler içinde rötuşla.

5. Top-coat en iyi dostun

Uzun süre kalıcı bir kusursuzlukta manikür için top coat veya şeffaf oje uygulaması ideal bir çözüm olacak. Top coatunu iki günde bir yenileyerek manikürünün parlaklığını hafta boyunca korumasını sağlayabilirsin.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön