loader

Bahara Hazırlık: Makyaj Alışverişi Yapıyoruz!

Favoriye Ekle

Şu günlerde her ne kadar evden çıkamasak da, güneşli günlerin yakın olduğunu düşünerek, modumuzu biraz olsun yükseltmek için makyaj alışverişine çıkıyoruz!

Mümkün olduğunca evde kalmaya çalıştığımız bu günlerde, moralimizi yükseltmek için sık sık makyaj yaptığımız doğru! Sen de bizden misin? Makyaj malzemelerimizden uzakta geçirdiğimiz bu zamanları, sıkılınca hep denemek istediğimiz makyajları yaparak geçiriyoruz. Bu dönemde de bir sürü güzel indirim haberi geliyor. Durum böyle olunca, güneşli güzel günlerin de yakında olduğunu düşünerek bir makyaj alışverişine çıkalım dedik!

Editörün Notu: Bir de güzel haberimiz var: Trendyol’da en secdiğimiz makyaj malzemelerinde %50'ye varan harika bir indirim var, tam bahar için değerlendirmelik! Eğer aklında “Trendyol indiriminden hangi makyaj malzemeleri alınır?” gibi bir soru varsa, sana önerilerimizi bir araya getirdik!

Cildini makyaja hazırlaman için öneri

Cildini makyaja hazırlaman için öneri

Makyaja başlamadan önce, cildimizi hazırlamak atlamadığımız bir adım haline geldi. Cildi nemlendirmek, kalıntılardan arındırmak ve sonuç olarak da kusursuz bir bitiş elde etmek için birkaç taktiğimiz var. Micellar su ile öncesinde cildimizi silerek tüm kalıntılardan kurtulmak, cildi makyaja hazırlamanın en iyi yollarından biri. Bunun için Garnier’in Micellar Gül Suyu, cildi arındırdığı gibi ışıltı da veriyor. Son zamanların yükselen “parlak cilt” trendi için de çok doğru bir tercih bizim için. Bir diğer seçenek ise makyajdan önce nem maskesi uygulamak. Garnier’in Nem Bombası Kağıt Maskeleri vazgeçilmezimiz. Önerimiz ise cilde ışıltı ve nem veren Nem Bombası Işıltı Veren Kağıt Nem Maskesi.

Doğal-mat ten makyajı için fondöten önerisi

Doğal-mat ten makyajı için fondöten önerisi

Hiçbir zaman elimizden düşüremediğimiz, makyaj çantalarımızın vazgeçilmezi olan bir fondöten önerimiz var: Maybelline Fit Me fondöten! Eğer bu fondöteni bugüne kadar denemediysen, Trendyol indirimi bunun için en doğru zaman!

Doğal-mat bitişi, kil içeriği ile parlama kontrolü ve gözenek gizleme özelliği ile çok severek kullandığımız Fit Me fondöten, doğal ten makyajları için olmazsa olmazlardan. Eğer cildindeki kusurları gizlemek, aynı zamanda da doğal ve mat bir görünüm elde etmek istiyorsan, Fit Me fondöteni sepetine mutlaka eklemelisin!

Kapatıcı önerisi

Kapatıcı önerisi

Bittikçe yenisini aldığımız – ki bu çok sık oluyor-, makyaj çantamızdan asla eksik etmediğimiz, indirimde denk geldiğimizde de yedeklediğimiz, en iyi kapatıcılardan biri olan Maybelline Instant Anti Age Eraser kapatıcı, Trendyol indiriminin bir diğer gözdesi. Göz altındaki morlukları, ciltteki izleri, lekeleri ve renk eşitsizliklerini harika bir şekilde gizleyen bu kapatıcı, aynı zamanda cilde aydınlık bir etki de veriyor. Biz çoktan sepetimize ekledik bile!

Herkese lazım bir far paleti önerisi

Herkese lazım bir far paleti önerisi

Her makyaja, her stile ve her moda uyacak, içinde ihtiyaç duyabileceğin tüm renkleri barındıran bir far paletin olsun ister miydin? Maybelline Countdown far paleti, aradığın tüm bu özelliklere sahip. 12 farklı sıcak tonda, ışıltılı, metalik ve mat bitişte farları barındıran bu far paletiyle hem günlük, hem de gece makyajlarını yapabilirsin. Tek bir far paletim olsun, tüm kullanışlı renkler içinde olsun dersen, Trendyol indiriminde Maybelline Countdown far paletine mutlaka bir şans vermelisin. Üstelik farlar son derece yüksek pigmentli ve birbiriyle kolay karışıyorlar!

Doğal, likit allık önerisi

Doğal, likit allık önerisi

Son zamanlarda likit allıklar radarımızda. Bahar aylarına da çok yakışan, doğal bir etki veriyorlar. Bu yüzden sana önerimiz, Trendyol indiriminde Maybelline Cheek Heat likit allıklara bir göz atman. Her cilt tonuna uygun rengi olan bu allıklar, sadece parmaklarla saniyeler içinde dağılabiliyorlar ve çok doğal bir etki veriyorlar. Bu likit allıklar bahar makyajına çok yakışacak.

Lifting etkili kirpikler için maskara önerisi

Lifting etkili kirpikler için maskara önerisi

Kirpik liftingi etkisi veren bir maskara kullanmak, hacimli, kalkık ve uzun kirpiklere sahip olmak istersen, Maybelline Falsies Lash Lift maskarayı mutlaka denemelisin. Çift boğumlu fırçası ile en kısa kirpikleri bile kökten kaldırarak kıvıran, hacim veren ve uzatan bu maskara son derece kalıcı. Profesyonel kirpik liftingi uygulamasından ilham alarak üretildiği için, verdiği etki gerçekten de bir harika! İndirim zamanı kaçmaz.

Her cilt tonuna uyacak ruj önerisi

Her cilt tonuna uyacak ruj önerisi

Sana çok yakışan, adeta imzan olan “o” ruju bulamadığın için dudak makyajına mesafeli misin? Hatta belki de kırmızı rujun hiç yakışmadığını düşünüyor olabilirsin. Bunun sebebi ise cilt tonuna uygun doğru ruj rengini bulamadığın için olabilir. Maybelline Made For All rujlar, 50’den fazla farklı cilt tonu üzerinde denenmiş ve herkese yakıştığı test edilmiş renklere sahipler. Kırmızı, bordo, nude, mürdüm gibi ten rengine göre seçilmesi gereken ruj renklerinin evrensel tonları, gerçekten de istisnasız tüm cilt tonlarına yakışıyor. Bu indirimde favori renklerini denemek için daha fazla bekleme, aradığın “o” ruju bul!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler