loader

Bahara merhaba: 3 adımda iç açıcı Barbie makyajı

Favoriye Ekle
Bahara merhaba: 3 adımda iç açıcı Barbie makyajı_1

Havaların ısınmaya başladığı, ilk cemrenin düştüğü şu günlerde bizler de canlanmaya başladık. Bahar, tüm güzelliğiyle kendini yavaş yavaş gösteriyor. Peki doğanın renklerini karşılamak için en iyi yöntem nedir? Elbette renkli, iç açıcı bir makyaj. Sezonun trendi Barbie pembesi, şu sıralar dudaklarda en beğendiğimiz renk. Haydi, sen de canlan!

Sıra sende

Barbie pembesi dudaklarla baharı sen de karşıla!

Birinci adım:

İhtiyacına göre BB krem ya da CC kremi parmak uçlarına sık ve alın, burun, yanaklar ve çene olmak üzere ürünü cildine uygulayıp yuvarlak hareketlerle dağıt. Sıvı yapılı bir kapatıcıyı burun kenarlarına, göz kapaklarına ve altlarına, dudak kenarlarına noktalar halinde sür. Daha sonra yüzük ya da serçe parmağınla tampon hareketler yaparak yedir. Krem ya da sıvı formlu bir allığı elmacık kemiklerine noktalar halinde uygula ve nazikçe yay.

İkinci adım:

Bej-kırık beyaz tonlarında veya dilediğin doğal renkteki bir göz farını, yüzük parmağınla göz kapaklarına baz renk olarak uygula. Daha sonra siyah eyelinerı kirpiklerin arasındaki boşlukları dolduracak şekilde incecik çek. Kirpiklerini kıvırıcıyla kıvırmanın ardından, hacim veren bir maskarayı iki kat halinde uygula.

Üçüncü adım:

Son olarak Barbie pembesi renginde bir ruj sür. Dilersen ince bir kat peçete üzerinden süreceğin transparan pudrayla mat bir etki yaratabilir, veya şeffaf parlatıcıyla daha çekici bir görünüm elde edebilirsin.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön