loader

Bahara Uygun En Popüler Maybelline New York Rujlar

Favoriye Ekle

Bu bahar mutlaka denemen gereken en popüler Maybelline rujları bir araya getirdik!

Yılın en enerjik ve renkli zamanlarına giriş yapıyoruz! Bahar aylarında ışıldaman ve renklerle enerji dolman için Maybelline'in en popüler rujlarını bir araya getirdik!

Bahar mevsimi, kendini ilk hissettirmeye başladığı günden beri içimize enerji verdi. Kışın soğuk tonlarını bir kenara bırakıp, canlı tonlara geçiş yapmak için resmen günleri saymıştık! Neyse ki artık havalar yavaş yavaş ısınıyor, paltolar rafa kalktı ve biz kendimizi baharın kollarına bıraktık. Bu yazımızda, baharın tüm enerjisini yansıtabilmen için en popüler Maybelline rujları bir araya getirdik!

Parlak, göz kamaştıran bir turuncu

Parlak, göz kamaştıran bir turuncu

Bahar deyince, makyajda enerjik renkler ön plana çıkıyor. Özellikle turuncu rujlar, bahar makyajlarımızın değişmez rengi. Bu yüzden turuncu ruj önerimiz: Maybelline Super Stay Matte Ink 320 Individualist! Spiced Edition serisindeki bu parlak turuncu-kırmızı renkli bu ruj, çiçekli bahar elbiseleriyle enerji patlaması yaşatacak bir etkiye sahip. Üstelik süper mat ve süper kalıcı bitişiyle seni asla yarı yolda bırakmayacak. Bu yaz canlı turuncu renklerin son derece popüler olacağını düşünürsek, bu rengi bir an önce makyaj çantana eklemelisin!

Fuşya tonlarının tam zamanı!

Fuşya tonlarının tam zamanı!

Baharda yeni açan çiçeklerden ilham alarak sana mükemmel bir ruj rengi önerisi yapıyoruz: Fuşya! Fuşya rujlar, her ne kadar kulağa zor bir renk olarak gelse de, ten rengine uygun bir tonunu bulduğunda sana ne kadar çok yakışacağını göreceksin. Baharın tüm canlılığını yansıtabileceğin bir fuşya ruj önerisi istersen, Maybelline New York’un Color Sensational Made For All rujlarından 379 Fuchsia’yı deneyebilirsin. 50’den fazla cilt tonunda denenmiş bu ruj serisinin her bir rengi, herkese, her cilt rengine yakışan renkler. Made For All rujların tüm renklerini görmek ve nasıl durduklarını görmek için bu makalemize göz atabilirsin.

Kiremitin doğal tonu

Kiremitin doğal tonu

Kiremit tondaki rujlar, her mevsimin favorisi ama bahara da ayrı yakışıyorlar. Çiçekli, uçuş uçuş bir elbise giydiğinde, kiremit renkteki bir rujla harika görünebilirsin. Maybelline New York Super Stay Matte Ink rujların City Edition serisinden 117 Ground-Breaker, hem günlük hem de gece makyajına çok yakışacak bir kiremit tonu. Matte Ink likit mat rujların süper mat bitişleri, 16 saate varan kalıcılıkları ve yoğun renkleri gerçekten bağımlılık yapacak cinsten!

Olmazsa Olmaz Kırmızı

Bahara Uygun En Popüler Maybelline New York Rujlar_1

Kırmızı rujlardan hiçbir mevsimde, hiçbir makyaj stilinde vazgeçmemiz mümkün değil! Tabii canlı bir bahar makyajını da bir anda çekici kılacak bir renk olarak kırmızı rujlar, bu mevsimde de çok cazip. Eğer “Kırmızı ruj bana yakışmıyor.” gibi bir önyargıya sahipsen, fikrini kökten değiştirecek bir kırmızı ruj önerimiz var: Maybelline New York Color Sensational Made For All rujlardan 382 Red for Me, herkese yakışacak bir kırmızı tonu. İster beyaz tenli ol, istersen esmer, bu kırmızı sana %100 çok yakışacak.

Nude bağımlılarına özel

Nude bağımlılarına özel

Her makyajında elin nude rujlara gidiyorsan, artık kışın o koyu tonlarını geride bırakmanın zamanı geldi de geçiyor bile! Tam baharın güneşli günlerine yakışacak bir nude ruj önerimiz var: Maybelline Color Sensational 177 Bare Reveal rengini mutlaka denemelisin. Tam dudak rengi olan bu ruj, günlük ışıltılı makyajların çok yakışacağı gibi, gece makyajlarında gözlerini ön plana çıkarabilmen için harika bir tercih olacak.

Dolgun ve parlak dudaklar

Dolgun ve parlak dudaklar

Son zamanların en popüler makyaj trendlerinden biri de lip glosslar! Sanıyoruz ki parlak dudak makyajı hiç bu kadar trend olmamıştı. Bu bahar kullanabileceğin, dudaklarına dolgun ve parlak bir etki verecek Maybelline Lifter Gloss dudak parlatıcıları mutlaka denemelisin.

Hyaluronik asit içeren formülleriyle dudaklarda lifting etkisi yaratan, dudak dolgunlaştırıcı etkiye sahip bu lip glosslar, dudaklarının pürüzsüz görünmesini sağlayacak. Yapışkan olmayan ve nemlendiren formülü ile dudakların bu bahar kusursuz görünecek. Nude ve pembe tonlara sahip Lifter Gloss'lar arasında favori rengimiz: doğal pembe tonlu 002 Ice!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler