Bahara Uygun En Popüler Maybelline New York Rujlar

Favoriye Ekle
Bahara Uygun En Popüler Maybelline New York Rujlar

Yılın en enerjik ve renkli zamanlarına giriş yapıyoruz! Bahar aylarında ışıldaman ve renklerle enerji dolman için Maybelline New York’un en popüler rujlarını bir araya getirdik!

Bahar mevsimi, kendini ilk hissettirmeye başladığı günden beri içimize enerji verdi. Kışın soğuk tonlarını bir kenara bırakıp, canlı tonlara geçiş yapmak için resmen günleri saymıştık! Neyse ki artık havalar sıcak, paltolar rafa kalktı ve biz kendimizi baharın kollarına bıraktık. Bu yazımızda, baharın tüm enerjisini yansıtabilmen için en popüler Maybelline New York rujlarını bir araya getirdik!

Parlak, göz kamaştıran bir turuncu

Parlak, göz kamaştıran bir turuncu!

Bahar deyince, makyajda enerjik renkler ön plana çıkıyor. Özellikle turuncu rujlar, bahar makyajlarımızın değişmez rengi. Bu yüzden turuncu ruj önerimiz Maybelline New York’un Color Sensational Shine Compulsion rujarından 80 Arousing Orange. Parlak bitişli bu rujlar aynı zamanda dudakları nemlendirdikleri için çok kullanışlılar. Bu baharda mutlaka denemeni öneririz.

Fuşya tonlarının tam zamanı!

Fuşya tonlarının tam zamanı!

Baharda yeni açan çiçeklerden ilham alarak sana mükemmel bir ruj rengi önerisi yapıyoruz: Fuşya! Fuşya rujlar, her ne kadar kulağa zor bir renk olarak gelse de, ten rengine uygun bir tonunu bulduğunda sana ne kadar çok yakışacağını göreceksin. Baharın tüm canlılığını yansıtabileceğin bir fuşya ruj önerisi istersen, Maybelline New York’un Color Sensational Made For All rujlarından 379 Fuchsia’yı deneyebilirsin. 50’den fazla cilt tonunda denenmiş bu ruj serisinin her bir rengi, herkese, her cilt rengine yakışan renkler. Made For All rujların tüm renklerini görmek ve nasıl durduklarını görmek için bu makalemize göz atabilirsin.

Kiremitin doğal tonu

Kiremitin doğal tonu

Kiremit tondaki rujlar, her mevsimin favorisi ama bahara da ayrı yakışıyorlar. Çiçekli, uçuş uçuş bir elbise giydiğinde, kiremit renkteki bir rujla harika görünebilirsin. Maybelline New York Super Stay Matte Ink rujların City Edition serisinden 117 Ground-Breaker, hem günlük hem de gece makyajına çok yakışacak bir kiremit tonu. Matte Ink likit mat rujların süper mat bitişleri, 16 saate varan kalıcılıkları ve yoğun renkleri gerçekten bağımlılık yapacak cinsten!

Olmazsa Olmaz Kırmızı

Kırmızı rujlardan hiçbir mevsimde, hiçbir makyaj stilinde vazgeçmemiz mümkün değil! Tabii canlı bir bahar makyajını da bir anda çekici kılacak bir renk olarak kırmızı rujlar, bu mevsimde de çok cazip. Eğer “Kırmızı ruj bana yakışmıyor.” gibi bir önyargıya sahipsen, fikrini kökten değiştirecek bir kırmızı ruj önerimiz var: Maybelline New York Color Sensational Made For All rujlardan 382 Red for Me, herkese yakışacak bir kırmızı tonu. İster beyaz tenli ol, istersen esmer, bu kırmızı sana %100 çok yakışacak.

Nude bağımlılarına özel

Nude bağımlılarına özel

Her makyajında elin nude rujlara gidiyorsan, artık kışın o koyu tonlarını geride bırakmanın zamanı geldi de geçiyor bile! Tam baharın güneşli günlerine yakışacak bir nude ruj önerimiz var: Maybelline New York Color Sensational Matte Nudes serisinden 983 Beige Babe rengini mutlaka denemelisin. Tam dudak rengi olan bu ruj, günlük ışıltılı makyajların çok yakışacağı gibi, gece makyajlarında gözlerini ön plana çıkarabilmen için harika bir tercih olacak.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?
Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön