loader

Baharı karşıla: Şeftali tonlarıyla ışılda

Favoriye Ekle

Baharın enerjisini yansıtmak ama aynı anda sade görünmek mi istiyorsun? Şeftali tonlarına merhaba de! Aydınlık bir görünüm ve sağlıklı bir ışıltı için ideal olan bu tonlar, özellikle kumral ve sarışınlara çok yakışıyor. Bu kolay makyajla etkileyici görünmeye hazır mısın?

Sıra sende

Her kombinasyonla uyumlu olan bu tonlar, baharın enerjisini yansıtmak için de ideal!

Birinci adım:

Eğer problemli bir cildin yoksa fondöten yerine BB ya da CC krem seçerek parmak uçlarınla cildine ürünü yay. BB krem kusurları kapatırken CC krem kızarıklık, donuk görünüm ya da mor halkalar gibi renk düzensizliklerini ihtiyacına göre giderir.

İkinci adım:

Eğer doğal bir bahar ışıltısı istiyorsan güneşi yüzüne yansıtmak için kayısı-şeftali tonlarında bir allık seç. Ancak, teninden çok koyu bir ton olmamasına dikkat et ki portakal renginde bir görünüm oluşmasın.

Üçüncü adım:

Bu zarif tonlara, açık pembe ya da somon rengi far çok yakışır. Primerle makyaja hazırlamış olduğun göz kapaklarına, farı yassı bir fırçayla uygula. Ardından ince bir çizgi halinde siyah eyeliner çek. Kirpiklerine iki kat maskara uygula. Mutlu ve ışıl ışıl görüneceksin!

Dördüncü adım:

Açık kahverengi, bej tonları; şeftali rengi allığını tamamlamak için çok uygun. Dilersen direkt bu tonlarda bir parlatıcı uygulayabilir, ya da ruj üzerine şeffaf parlatıcı kullanabilirsin.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön