0

Diğer kullanıcıların yaptığı popüler aramalar

cilt bakımıdudak
Ara

Favori Ürünler

Tümünü Gör
loader

Baharın ışıltısını tenine taşı

Favoriye Ekle
Baharın ışıltısını tenine taşı

Bu bahar, aydınlık ışıltılı ten görünümleri hiç olmadığı kadar moda. Işıltılı bir ten makyajı için olmazsa olmazımız tabii ki aydınlatıcılar! Işığı yansıtan aydınlatıcı bir pudra olan NYX Cosmetics Duo Chromatic Illuminating Powder, bu bahar cildinde yakalamak istediğin o ışıltılı bitiş için kullanabileceğin en ideal ürün. Nyx Cosmetics’in Bahar 2017 Koleksiyonu ile birlikte 5 farklı tonda gelen bu aydınlatıcı pudrayı senin için mercek altına aldık. 

Birkaç sene önce “strobing” trendi ile birlikte hayatımıza giren aydınlatıcılar, gelip geçici bir makyaj trendi olmadıklarını çoktan kanıtladılar. Öyle ki, sosyal medya üzerinde gördüğümüz o kusursuz ışıltılı ten makyajlarını elde edebilmek için hepimiz makyaj çantalarımıza aydınlatıcılarımızı attık. Şimdilerde ise sosyal medyanın tanınan makyaj guruları konu aydınlatıcı olduğunda aynı üründen söz ediyor: NYX Cosmetics Duo Chromatic Illuminating Powder.

Hangi tonları içeriyor?

NYX Cosmetics Duo Chromatic Illuminating Powder serisi mavi ışıltılara sahip beyaz bazı ile Twilight Tint, pembe ve lila ışıltılar içeren beyaz baza sahip Snow Rose, açık lila baza ve pembe, lila ışıltılara sahip Lavender Steel, pembe baza ve pembe ve mavi ışıltılara sahip Crushed Bloom ve turuncu baza ve altın ve kırmızı ışıltılara sahip Synthetica tonlarını içeriyor.

Nasıl uygulanıyor?

Beş ışıltılı tona sahip NYX Cosmetics Duo Chromatic Illuminating Powder ipeksi pudraların ışığı yansıtan formülü, her bir açıdan farklı ve göz alıcı görünüyor. Yapman gereken tek şey; ürünü yüzünün yüksek noktalarına uygulamak: Elmacık kemikleri, burun kemiği, dudak çukuru, çene ve alın gibi.

Formülü:

The Duo Chromatic Illuminating Powder pudraların yapısı oldukça yumuşak ve ciltte kolaylıkla dağılıyor. Aydınlatıcıyı ciltte fark etmek için kat kat uygulamana da gerek kalmıyor, tek bir dokunuşta ışıltılar kendini belli etmeye başlıyor.

Bu uygun fiyatlı, son derece profesyonel ve göz alıcı duo chrome bitişli aydınlatıcıları bahar makyaj çantana mutlaka eklemelisin! 

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön