0

Diğer kullanıcıların yaptığı popüler aramalar

cilt bakımıdudak
Ara

Favori Ürünler

Tümünü Gör
loader

Baharın Moda Trendleri: Çikolata Tonları

Favoriye Ekle
Baharın Moda Trendleri: Çikolata Tonları

Havalar yavaş yavaş ısınmaya başladı ve bizi bahar heyecanı sardı! Bu baharın moda trendlerini araştırırken karşımıza çıkan en lezzetli trendi seninle de paylaşmak istedik: Çikolata tonları!

2019 makyaj trendleri arasında en popülerlerden biri olan kahverengi ruj trendi, bu bahar kıyafetlerimize kadar etkisini genişletiyor. Kahverengi ve nude tonlar, hem makyajda hem de kıyafetlerde ön planda. Çikolata tonlarından ilham alarak TrendyolMilla ve L’Oréal Paris Les Chocolats işbirliğiyle hazırlanan bu mükemmel bahar butiğinde, çikolata trendine dair her parçayı bir arada bulduk ve bu trendi masaya yatırdık!

Editörün Notu: TrendyolMilla x L'Oréal Paris Les Chocolats butiğine buradan ulaşabilirsin!

Çikolata hazzı

TrendyolMilla ve L’Oréal Paris Les Chocolats 862 volupto choco

Hangimiz çikolataya “Hayır!” diyebiliriz ki? Neyse ki bu bahar, çikolata tonları her yerde. Bu sıcak kahverengi tonundaki tulum ise bu sezonun en hit parçalarından biri. Bir de L’Oréal Paris Les Chocolats 862 Volupto Choco ile bu tulumu kombinlediğinde çikolata hazzını yakalamış olacaksın. Volupto Choco’nun akıl çelen çikolata kokusu ise bu kombinin en can alıcı noktası!

Pembe olmadan olmaz!

TrendyolMilla ve L’Oréal Paris Les Chocolats 842 candy man

Çikolataya en çok ne yakışır dersen, çilek deriz! Hatta pembe renkli çikolataların da ayrı bir bağımlılık yarattığı bir gerçek. O yüzden uçuk pembeler de çikolata trendinin ayrılmaz bir parçası. Bu baharın favori trendlerinden biri ise triko crop toplar ve kalem etekler. Bu şeker pembesi kombinle hangi ruj kombinlenir dersen, cevabımız: L’Oréal Paris Les Chocolats 842 Candy Man! Pembe alt tonlu bu kahve tonu, ultra mat bitişiyle tüm gün bozulmadan dudaklarında kalacak!

Bir doz kakao

TrendyolMilla ve L’Oréal Paris Les Chocolats 848 dose of cocoa

Bu bahar ve yaz sezonunda karşımıza en çok çıkan moda trendlerinden biri de kahverengi tonlarda, çizgili keten kıyafetler. Çikolatanın gerçek dozunu hissettiren bu tonlar ve ketenin doğal uyumu tam da bahara göre! Bu tonlardaki elbise, gömlek ve tulumlarını, L’Oréal Paris Les Chocolats 848 Dose of Cocoa ile kombinleyebilirsin!

İç ısıtan tarçın

TrendyolMilla ve L’Oréal Paris Les Chocolats 860 ginger bomb

Sıcak tarçın tonları bu sezonun en gözde renklerinden. Tulumların da yükselen bir popülerliği olduğunu düşünürsek, bu kombine L’Oréal Paris 860 Ginger Bomb likit mat ruju eklediğimizde her şey kusursuz görünüyor. İnanılmaz çikolata kokusu sayesinde iştahımızı açan bu rujlar, ultra mat bitişleriyle de çok havalı görünüyor.

Bir kutu çikolata

TrendyolMilla ve L’Oréal Paris Les Chocolats 852 box of chocolates

Gelelim çikolatanın insanı mutlu eden özelliklerine: Şu an kucağında bir kutu çikolata olduğunu düşün, ilk önce hangisini seçerdin? Hiç fark etmeden tüm çikolatalar beni mutlu eder diyorsan, bu bahar senin rengin sütlü çikolata! Bu baharın trendlerinden biri olan sırtı slogan baskılı uzun gömleklerle L’Oréal Paris Les Chocolats 852 Box Of Chocolats likit mat ruju kombinlemelisin!

İştah açıcı kırmızı

TrendyolMilla ve L’Oréal Paris Les Chocolats 64 tasty ruby

Frambuaz dolgulu bir çikolata düşün, ağzın sulandı değil mi? İşte L'Oréal Paris Les Chocolats ultra mat likit rujlardan 864 Tasty Ruby de bizde aynı etkiyi yaratıyor. Bu iştah açıcı kırmızı tonunun da hem kıyafetlerde hem makyajda bu sezon ne kadar popüler olduğunu bildiğine göre, artık gece veya özel gün kombinlerinde bu ikiliyi kullanma zamanı!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön