loader

Bakım dosyası: 3 adımda kış tatiline hazırlık

Favoriye Ekle

Kışın ille de iç kapatan ve can sıkan bir mevsim olması gerekmediğini bilenler burada mı? Duyduğumuza göre kayak tatili planları yapılmaya başlanmış bile! Bu eğlenceli tatilin heyecanıyla gerekli eşyalarını arkanda bırakmanı istemeyiz. Bu yüzden ufak bir hatırlatma yapmak istedik. Göz atmaya ne dersin?

Sıra sende

Uludağ, Kartalkaya, belki de İsviçre Alpleri... Nerede olursan ol, bu adımlar çok işine yarayacak.

Liste yap

Tatile gitmeden önce yanına alacaklarının listesini yapman işini oldukça kolaylaştıracak ve unutmalardan dolayı kötü bir sürpriz yaşamanı önleyecektir. Kayak tatilinde en ihtiyacın olacak malzemelere gelirsek; güneş ve soğuğun yıpratıcı etkisinden korunmak için dudak balmı, güneş kremi, göz kremi ve GKF'lü bir BB krem rahat etmeni sağlayacaktır. Makyaj temizleme mendillerini de unutma!

Toparla

Zamanının büyük bir kısmı kaymakla geçeceği için kıyafetlere çok yüklenmeni önermiyoruz. Bunun yerine, cildini dinlendirmeye yardımcı olacak krem ve işlevsel makyaj malzemelerine odaklanman çok daha yararlı olacaktır. Akşam için eyeliner ya da siyah göz kalemi, CC ya da BB krem, kalem formlu bir kapatıcı, nude renkli bir ruj ve elbette dudak balmını kenara ayırdıktan sonra, benzer işlere yarayanları tek bir bölmeye koyabilirsin. Böylece gittiğinde daha çabuk yerleşebilirsin.

Harekete geç

Şimdi sıra eşyalarını çantana yerleştirmekte! Listeni iki kez gözden geçirdikten sonra bu iş de böylece biter.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön