loader

Bakışlar tarzın yansımasıdır: Lancôme Volume-à-porter

Favoriye Ekle
Bakışlar tarzın yansımasıdır: Lancôme Volume-à-porter

Herhangi bir hareketli konuşmanın temel müttefiki olan gözler, ses kadar şiddetli konuşabilir. Ve çoğunlukla dudaklar bir şey söylerken gözler bir başka şey söyler. Bu nedenle, Lancôme tüy kadar hafif ancak maksimum etkili olan bir makyaj ürünü tasarladı. Hypnôse Volume a porter, Kaşmir Hissi Veren Hacimli Rimel.

Bizi cezbeden özellikleri

Tek bir fırça darbesinde kirpikler zarif gündüz hacmine bürünüyor: her kirpikte çarpıcı, ancak son derece doğal bir siyah ortaya çıkıyor. Akışkan dokusu sayesinde, uygulama hatasız olur ve eşsiz sonuçlar verir.

Fırçanın 306 kılı, aşırı dolgu yapmadan eşit dağılımlı bir uygulamayı garanti eder. Yumuşak yapıdaki fırça, kirpikleri nazikçe tarar. Daha kısa kılları, kirpikleri kökten itibaren rimel ile kaplar, aynı anda daha uzun kıllar formülü uçlara kadar genişletir.

En iyi tutunmayı sağlamak için, pürüzsüz bir katmanla kirpiklere tutunmak amacıyla lateks içerir. Kirpikler mükemmel bir makyaj rötuşu ile hafif ve esnek bırakılır. Ancak, hepsi bu değil. Haftalar geçtikçe, karmaşık ve özel Lancôme Native Rose Cells ™ özütüyle zenginleştirilmiş formülü, makyajsız kirpikleri daha yumuşak bırakır ve daha yoğun, kalın kirpik saçakları için daha dayanıklı kılar. Bu değerli malzemeye bir tamamlayıcı olarak, formüle ayrıca taze güllerin zarif kokusu eklenmiştir.

Nasıl kullanabilirsin?

Kullanımı da çok pratik olan bu rimeli, sadece birkaç adımda uygulayarak, her zaman istediğin hacimli kirpikleri elde edebilirsin.

Adım 1:Rimeli, kirpik diplerinden başlayarak, içeriden dışarıya doğru hareket ettir.

Adım 2: Hareket ettirirken, hafifçe sağa ve sola doğru rimelini titret. Bu şekilde kirpiklerini tek tek ayırmış olursun.

Adım 3: En son olarak da, gözlerini kapatıp, rimeli yukarıdan aşağıya doğru, kirpiklerinin üst kısmına uygula.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön