loader

Barbara Palvin vs. Karlie Kloss: Kırmızı hali stilleri

Favoriye Ekle
Barbara Palvin vs. Karlie Kloss: Kırmızı hali stilleri
L'Oréal Paris'in güzellik elçileri Barbara Palvin ve Karlie Kloss'u aynı gecede, aynı kırmızı halı üzerinde görünce gözlerimizin kamaşmasına engel olamadık. Birbirine çok benzeyen iki siyah elbise tercih eden yıldızlar bütün bakışları üzerlerine çekti. Peki hangisinin güzellik stili daha iyi? Bir de yakından inceleyelim...

Kırmızı köşede: Barbara

21 yaşındaki Macar model Barbara Palvin, siyah elbisesini gümüş küpelerle kombinledi.Saçı ve makyajına gelince, ıslak saç trendini saç stilini taşayan Barbara dumanlı göz makyajı ile de iddialı bakışlarını ön plana çıkardı.

Sıra sende: Barbara'nın çarpıcı göz makyajını kendine uygulamak için, göz kapaklarına koyu gri göz farını uygula ve kömür renginde bir göz farını gözlerinin dış köşelerinden kaş kemiklerine ve ardından göz altlarına doğru dağıt.

Göz çevreni ince bir şekilde göz kalemi ile çerçevelek gözlerinin daha iri gözükmesine yardımcı olacak, iki kat siyah maskara ise bakışlarını daha da ön plana çıkaracak.

Mavi köşede: Karlie

Karlie Kloss, Barbara gibi tercihini siyah bir elbiseden yana yaptı. Orta uzunluktaki saçlarını iri dalgalarla şekillendiren model turkuaz göz farı ve siyah stiline göz alıcı bir renk kattı!

Ve kazanan...

İki yıldız da o gecede aynı derecede nefes kesici görünse de, bugünün ikilemini sana bırakıyoruz. Senin favori stilin hangisi? Oylarını bekliyoruz.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön